Modułowy zagłówek stanowi doskonały pomysł na szybką, wiosenną metamorfozę sypialni. Do wyboru mamy wiele wzorów i kolorów. Fot. Made for bed.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Modułowy zagłówek stanowi doskonały pomysł na szybką, wiosenną metamorfozę sypialni. Do wyboru mamy wiele wzorów i kolorów. Fot. Made for bed.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
24 marz 2015 10:28

Dekoracja sypialni. Zobacz wiosenne inspiracje

Kolorowe tkaniny czy dodatki wprowadzą pogodny nastrój i odświeżą wygląd każdej sypialni.

Coraz cieplejsze, słoneczne dni zachęcają do wiosennych porządków i odświeżania wyglądu swojego mieszkania. Niektórzy z nas decydują się na mały remont kuchni, inni na nieco większy salonu, a jeszcze inni na metamorfozę sypialni.  

Jeśli właśnie zastanawiacie się jak zmienić wnętrze sypialni to pamiętajcie, że w tym pomieszczeniu bardzo istotną rolę rolę odgrywają tkaniny i dodatki. To z ich pomocą możemy dowolnie i co ważne przy nakładzie niewielkich nakładów finansowych, zmieniać dekoracje mając pewność, że wpłyną na odbiór całego wnętrza. Czasem wystarczy kilka elementów, aby sypialnia nabrała zupełnie nowego charakteru.

Wiosenną metamorfozę sypialni proponujemy zacząć od zmiany narzuty i poduszek dekoracyjnych. Ciężkie tkaniny w stonowanych kolorach, które idealnie sprawdzają się podczas długich, zimowych i chłodnych wieczorów wymieńmy na lekkie i  kolorowe.

Jeśli nie jesteśmy przekonani do dodatków w żywych, dynamicznych kolorach zdecydujmy się na lżejsze, pastelowe barwy. Delikatne róże czy błękity świetnie sprawdzą się w towarzystwie bieli i szarości. Ważnym elementem są dodatki: kolorowe wazony, świeczniki, ramki. Przy wyborze poszczególnych elementów pamiętajmy, aby były ze sobą spójne, najlepiej jeśli będą utrzymane w podobnej gamie kolorystycznej i stylistyce. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH