• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
21 gru 2009 14:00

Domowe zen

Dbamy o ciało, umysł i przestrzeń wokół siebie. Pozbywamy się wszystkiego, co burzy wewnętrzną i zewnętrzną harmonię. A cały cywilizacyjny balast pozostawiamy gadżeciarzom.

Obszerne łóżko, w którym swobodnie możemy ćwiczyć jogę i medytować. Cena: ok. 4.360 zł, Glamstore.

Glamstore łóżko
fot. Glamstore

Subtelny kolor zestawu Andrea (robiona ręcznie narzuta – 230x250 cm i poszewka na poduszkę, 100% bawełny), delikatnie pogłębi poczucie harmonii, na którym tak bardzo nam zależy. Cena: komplet szyty na zamówienie – ok. 895 zł, CarreBlanc.

CarreBlanc
fot. CarreBlanc

Pojmniki Bosa zaprojektowane przez Jaime Hayona dla marki Ceramiche. Śmiało możemy ich użyć np. do przechowywania egzotycznych balsamów i olejków eterycznych, www.hayonstudio.com.

www.hayonstudio.com
fot. www.hayonstudio.com

Urocza komoda Butterfly (0,6x0,55x0,4m), zgrabny mebelek dla uduchowionych indywidualistów. 2.700 zł, Glamstore.

Glamstore komoda
fot. Glamstore

Eteryczna filiżanka do herbaty z autorskiej kolekcji Landscape Patricii Urquioli. Dla osób o eterycznym usposobieniu. Cena: ok. 175 zł, Rosenthal.

Rosenthal filiżanka
fot. Rosenthal

Lampa podłogowa Tri-p, mobilna i uniwersalna. Kolor jej klosza można zmieniać co sezon, równie łatwo jak ubranie (wys. 140-180 cm). Nowość marki Diesel/ Foscarini, prezentowana na tegorocznych targach w Mediolanie, Diesel/Foscarini.

Diesel/Foscarini lampa
fot. Diesel/Foscarini

Budzik CRW-1 w kształcie kuli, marki LENCO. Uzbrojony w zegar z tunerem FM z funkcją Snooze, wyłącznik czasowy, alarm (do wyboru: dzwonek, radio lub podświetlenie) oraz zmienne podświetlenie tęczowe w 7 łagodnych kolorach. Cena: ok. 125 zł, Lenco.

Lenco budzik
fot. Lenco
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH