Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Zasłony wykonane z grubego materiału zaciemniają pokój i zapewniają prywatność. Projekt: Katarzyna Koszałka. Fot. Bartosz Jarosz.

Zasłony wykonane z grubego materiału zaciemniają pokój i zapewniają prywatność. Projekt: Katarzyna Koszałka. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 15 paź 2014 11:08 (aktualizacja: 20 paź 2014 10:08)

Firany i zasłony - piękne dekoracje okna w sypialni

Aranżacja okna powinna nawiązywać do stylu panującego w sypialni. Zobaczcie wnętrza, których właściciele zdecydowali się nie ciekawe i piękne zasłony.

Dekoracja okna w sypialni powinna być tak zaplanowana, aby w łatwy sposób można było regulować natężenie naturalnego światła. We wnętrzach stylizowanych najlepiej sprawdzą się kunsztownie upięte, zebrane po bokach zasłony. Do wnętrz urządzonych w nowoczesny sposób polecamy proste, gładkie zasłony luźno opadające na podłogę. Przy wyborze należy wziąć pod uwagę wymiary okna. Jeśli dopływ naturalnego światła jest ograniczony lepiej sprawdzą się lekkie, jasne dekoracje okna. 

W sklepach znajdziemy bardzo wiele materiałów, wzorów i kolorów. Przy wyborze konkretnej zasłony należy postarać się aby kolorystycznie nawiązywała do pozostałego wystroju sypialni.

Sprawdzonym sposobem na spójny wystrój wnętrz, zwłaszcza w małych wnętrzach jest użycie jednakowych bądź podobnych materiałów na zasłony i narzutę na łóżko. 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA