Miękkie tkaniny dodadzą przytulności każdej sypialni. Na zdjęciu: pościel z cienkiej bawełny z nadrukiem. Fot. H&M Home.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Miękkie tkaniny dodadzą przytulności każdej sypialni. Na zdjęciu: pościel z cienkiej bawełny z nadrukiem. Fot. H&M Home.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
23 paź 2014 11:29

Jesienny sezon: tkaniny i dekoracje do sypialni

Ciepły koc, miękka poduszka czy nastrojowy świecznik. Prezentujemy dodatki do sypialni, które przydadzą się podczas jesienno-zimowego sezonu.

Szarości, ciepłe beże i brązy - stonowane kolory co roku powracają jesienią w zupełnie nowych odsłonach. Zawsze więc na nowo możemy przygotować naszą sypialnię na nachodzące już zimniejsze dni. Czasem wystarczy zmiana kilku dodatków, aby wnętrze nabrało przytulnego klimatu.

W sypialni bardzo ważną rolę odgrywają tkaniny, dlatego warto zadbać o odpowiednią narzutę, poduszki dekoracyjne, zasłony. Dobrze sprawdzą się ciepłe, miękkie w dotyku tkaniny, które wizualnie ocieplą przestrzeń. Stonowane kolory można przełamać wyraźnymi akcentami.

W tegorocznych jesiennych kolekcjach projektanci proponują między innymi złote, migoczące dodatki. Modne jest także kolorowe szkło, które będzie stanowić doskonałe dopełnienie każdej, jesiennej stylizacji.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH