• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
28 lip 2009 10:02

Kartka z podróży

Przywiezione z dalekich krain, inspirują i przywołują wspomnienia. Naznaczone przygodą i tym co nieznane, mają w sobie coś intrygującego, coś, co nie pozwala zbyt długo pozostawać w jednym miejscu.

MF107 - komoda z kolekcji podróżniczej; w 2 odcieniach (ciemny i jasny miód), z drewna czereśniowego i brzozy, wykończona detalami z mosiądzu; 56,5x37x64,5 cm. Cena: ok. 2.300 zł, Authentic Models/BBM Decor.

Authentic Models/BBM Decor komoda
fot. Authentic Models/BBM Decor

Kula Batik - ręcznie wykonane i zdobione we wzory batik; wiele wariantów kolorystycznych do wyboru; śred. 8 cm. Cena: ok. 19 zł/szt., Tutam.pl.

Tutam.pl kula batik
fot. Tutam.pl

Lampa - mosiężna, w kolorze złota, lamparci abażur doda wnętrzu pazurka i zaostrzy apetyt na kolejne wyprawy. Cena: ok. 995 zł, Treasure House.

Treasure House lampa
fot. Treasure House

Imperium - fotel, doskonale sprawdzi się w gabinecie, salonie lub jadalni; 3 kolory tapicerki do wyboru: zielony, rudy i beżowy. Cena: ok. 629 zł, Meble VOX.

Meble VOX fotel
fot. Meble VOX

GL041 - globus z mapą według kartografa Vaugondy z 1745 roku, utrzymany w stylu art déco; 32x32x50 cm. Cena: ok. 960 zł, Authentic Models/BBM Decor.

Authentic Models/BBM Decor globus
fot. Authentic Models/BBM Decor

Poszewka - z motywami japońskimi; drukowane bawełniane płótno i len, zamykana na zamek błyskawiczny, 60x60 cm. Cena: ok. 229 zł/szt., Teo Jasmin/Fafarafa.

Teo Jasmin/Fafarafa poszewka
fot. Teo Jasmin/Fafarafa
Teo Jasmin/Fafarafa poszewka
fot. Teo Jasmin/Fafarafa

Haga - przed podróżą trzeba wypocząć, np. na łóżku z drewna dębowego; prosta i stabilna konstrukcja wzbogacona oryginalnym, żeberkowym wezgłowiem; 180x200 cm. Cena: ok. 6.990 zł, Almi Décor.

Almi Décor łóżko
fot. Almi Décor

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH