• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
20 lut 2009 10:22

Kobiecość totalna

Szelest sukni i błysk kryształu. Oto co dyktuje nastroje karnawału i kobiece humory. Bardzo dużo zależy od tego, czy dobierzemy te najbardziej odpowiednie tkaniny, zapachy i błyskotki. Tak, by szeleściły, lśniły i pachniały, oddając rytm naszego nastroju.

Tym razem fiolet w połączeniu z różem i intensywnym odcieniem bordo. Aż pulsuje pewnością siebie, namiętnością. Kreacja, która pragnie błyszczeć i elektryzować, nie obejdzie się bez nutki tajemnicy... zamkniętej we flakonie perfum.

Bartosz Jarosz
fot. Bartosz Jarosz

Ważne, by zatracić się w dodatkach. Szaleńczo, bez opamiętania. Dobierać i przebierać tylko w tym, co wyjątkowe, lśniące, wyraziste, a nawet ekstrawaganckie. Ostentacja to motyw przewodni karnawałowych spotkań i przyjęć.

Bartosz Jarosz
fot. Bartosz Jarosz

Mariaż z kontrastem. Pastelowa, subtelna suknia doskonale „rozumie się” z wyrazistymi detalami. Może to być bransoleta bogato wysadzana kamieniami, czerwona szminka na ustach, przeskalowanych rozmiarów kwiat-broszka. A może jedno i drugie, i trzecie!?

Bartosz Jarosz
fot. Bartosz Jarosz

Szalenie intymne. A może by tak komponowanie garderoby rozpocząć od klasyka bielizny – gorsetu? Potraktować go jako inspirację, odwołać się do jego sznureczków, koronek i formy, wymyślając detal współczesnego stroju. Albo dosłownie, założyć go pod suknię, czy nawet uczynić jawnym elementem garderoby i zestawić z długą spódnicą. Karnawał zezwala na wszystko!

'&&&title=
fot. Bartosz Jarosz

Magia karnawału to nie tylko ta najważniejsza noc sylwestrowa. To również cała otoczka: zapachy, kolory, materiały, przedmioty... Szczególny wystrój domu, szczególny nastrój, który utrzymuje się prawie przez całą zimę... W ozdobnych flaszkach perfum zamkniemy nie tylko zapachy, ale i wspomnienia.

Bartosz Jarosz
fot. Bartosz Jarosz

W stylu Marii Antoniny. Rozbuchane kwiaty to niezwykle kobiecy i sprawdzony (uwodzicielski) deseń sukni. Do tego sporo pudru, różu i błyskotek, tiul i koronki. Efekt: kreacja rozbrajająca czarem i efemerycznością.

Bartosz Jarosz
fot. Bartosz Jarosz

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH