Pomysłem na kolorowy akcent w sypialni jest umieszczenie kolorowej tapety na jednej ze ścian. Alvhem Mäkler.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Pomysłem na kolorowy akcent w sypialni jest umieszczenie kolorowej tapety na jednej ze ścian. Alvhem Mäkler.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
11 wrz 2014 13:36

Kolorowe dekoracje do sypialni

Przy urządzaniu wnętrza w pewnym momencie przychodzi czas na wybór dodatków, tkanin i dekoracji. Przedstawiamy aranżacje sypialni w których zdecydowano się na dobór kolorystycznych akcentów.

Jeśli marzysz o kolorowej sypialni, a brakuje Ci  odwagi na wprowadzenie intensywnego koloru na ścianę czy podłogę warto zdecydować się na dodatki w energetycznych barwach, które skutecznie ożywią przestrzeń.

Kolory odgrywają w naszym życiu ważną rolę, we wnętrzach spostrzegamy je dużo szybciej niż kształty i faktury, wpływają na nasze samopoczucie i nastrój. W sypialni zazwyczaj sięgamy po stonowane, wyciszone barwy, które sprzyjają odpoczynkowi, ale czasami warto przełamać łagodne zestawienia kolorystyczne ciekawymi dodatkami.

Złota zasada trzech powtórzeń

Jeśli wprowadzamy do wnętrza kolor warto powtórzyć go we wnętrzu minimum trzy razy. Przykładowo: jeśli mamy niebieską narzutę, wybierzmy niebieskie poduszki dekoracyjne i np. świeczniki, które będą małym, kolorowym akcentem. Oczywiście nie musi być to identyczny kolor, ważne aby był utrzymany w podobnej tonacji. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH