Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Subtelne dodatki zostały dopasowane do wyrazistych, kolorowych pasów zdobiących ścianę. Takie zestawienie prezentuje się bardzo elegancko i stylowo. Fot. Flamant.

Subtelne dodatki zostały dopasowane do wyrazistych, kolorowych pasów zdobiących ścianę. Takie zestawienie prezentuje się bardzo elegancko i stylowo. Fot. Flamant.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 21 sty 2015 11:05 (aktualizacja: 30 sty 2015 09:17)

Kolorowe dodatki - pomysł na szybką metamorfozę sypialni

Dodatki i tkaniny budują we wnętrzu przyjemną atmosferę. Kolorowe elementy to także doskonały sposób na szybką, efektowną i nie wymagającą wielkich nakładów finansowych metamorfozę sypialni.

Zmiana dodatków i tkanin to szybki, jak również niedrogi sposób na nadanie naszej sypialni zupełnie nowego charakteru. A to wszystko osiągniemy dzięki dekoracyjnym poduszkom, zasłonom czy kolorowej narzucie na łóżko. Czasem naprawdę nie trzeba wiele, aby uzyskać świetny efekt. 

Decydując się na wybór kolorowych dodatków warto stosować zasadę trzech powtórzeń. Kolor, który wprowadzimy do wnętrza najlepiej powtórzyć trzy razy. Tą zasadę możemy przyjąć, stosując wybrany kolor na konkretnych dodatkach np. na poduszce dekoracyjnej, świeczniku i doniczce. Dzięki temu wnętrze stworzy spójną, piękną i niezwykle estetyczną kompozycję.

W naszej galerii znajdziecie kilka bardzo ciekawych propozycji - sypialni z kolorowymi dodatkami. Koniecznie zobaczcie wszystkie. Być może wśród nich znajdziecie inspirację do zmiany swojej sypialni. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA