Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Zdjęcie dmuchawca w skali makro robi niesamowite wrażenie. W taki obraz można się wpatrywać długie minuty. Świetnie wygląda w połączeniu z brązowymi tkaninami łóżka. Do nabycia na stronie Demural. Fot. Demural.

Zdjęcie dmuchawca w skali makro robi niesamowite wrażenie. W taki obraz można się wpatrywać długie minuty. Świetnie wygląda w połączeniu z brązowymi tkaninami łóżka. Do nabycia na stronie Demural. Fot. Demural.
  • Autor: Joanna Buharewicz
  • 09 lut 2015 09:51 (aktualizacja: 12 lut 2015 09:42)

Obrazy i grafiki - pomysły na ścianę w sypialni

Ściana nad łóżkiem w sypialni to miejsce, które najczęściej wyróżniamy. Zobaczcie, jak pięknie można ją udekorować obrazami drukowanymi na płótnie.

Aranżując sypialnię, bardzo często chcemy w szczególny sposób ozdobić ścianę nad łóżkiem, ponieważ pragniemy, żeby miejsce wypoczynku było wyjątkowe i przytulne. Świetnymi i niedrogim pomysłem, który pomoże uzyskać taki efekt, są obrazy drukowane na płótnie. 

W ostatnim czasie stały się niezwykle modne i faktycznie dobrze wyglądają jako naścienna dekoracja. Drukowane na wysokiej jakości płótnie i montowanym na blejtramie, są nowoczesną formą dawnych oprawianych w ramy obrazów.

Dzięki nowoczesnej technologii wydruku możemy mieć na ścianie, co tylko zapragniemy. Do sypialni świetnie pasują motywy roślinne, szczególnie w skali makro, ale nie tylko, które sprzyjają kontemplacji i relaksacji. Zdjęcia prawdziwych kwiatów lub grafiki z nimi czy przeróżne pejzaże będą pasować do romantycznych, stonowanych wnętrz, w jasnym kolorach. Jednak na przykład soczysty liść paproci w skali makro będzie mocnym akcentem kolorystycznym, który ubarwi ciemniejszą sypialnię.

Ciekawą propozycją będą przeróżne przestrzenne grafiki, które mogą optycznie powiększyć wnętrze lub po podkreślić jego nowoczesność poprzez geometryczne bryły. Podobnie miejskie pejzaże, np. z wieżowcami, będą świetnie pasować do nowoczesnych sypialni. Obejrzyjcie przygotowane inspiracje, a może znajdziecie w nich pomysł na dekorację swojej sypialni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA