Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Naklejki ścienne w formie smukłych, czerwonych kwiatów marki Big Trix to idealna propozycja do minimalistycznej sypialni. Subtelny wzór delikatnie ożywia prostą aranżację nie przytłaczając przestrzeni. Fot. Big Trix.

Naklejki ścienne w formie smukłych, czerwonych kwiatów marki Big Trix to idealna propozycja do minimalistycznej sypialni. Subtelny wzór delikatnie ożywia prostą aranżację nie przytłaczając przestrzeni. Fot. Big Trix.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 15 maj 2015 11:46 (aktualizacja: 19 maj 2015 11:08)

Piękna sypialnia. Tak ozdobisz ją kwiatami

Wiosną i latem częściej stawiamy na kwiatowe wzory, zarówno w ubiorze jak i wystroju wnętrz. Zobaczcie jak wykorzystać ten wdzięczy motyw w aranżacji sypialni.

Tapety, tkaniny czy inne dekoracje z motywami kwiatów przepełniają wnętrze feerią kolorów i pozytywną energią. Dlatego tak chętnie wykorzystujemy je w aranżacji sypialni. Tworząc aranżację z wykorzystaniem tego wdzięcznego motywu ważne by operować kolorystyką o zbliżonej tonacji, by nie wprowadzić do wnętrza zbyt dużej ilości bodźców.

Naklejki z motywami najpiękniejszych kwiatów to prosty sposób efektownej aranżacji wnętrza, który ułatwi pracę nawet najbardziej opornemu dekoratorowi wnętrz. Wystarczy wybrać naklejkę w ulubionym kolorze, zestawić ją z naturalną barwą ściany oraz dorzucić dodatki dopełniające całość, np. poduszki czy dywaniki.

Spektakularny efekt zapewni też tapeta lub fototapeta. O ile tę pierwszą możemy wykorzystać na wszystkich lub części ścian, o tyle ta druga dekoracja przeznaczona jest wyłącznie na określony fragment powierzchni. Zazwyczaj zdobi się nią ścianę za łóżkiem, chociaż nie ma na to reguły, a wybór należy do nas.

Jeśli nie chcemy ingerować w wygląd ścian, a marzy nam się w sypialni wiosenny klimat na dłużej, wykorzystajmy w aranżacji poduszki dekoracyjne lub zasłony w kwiaty. Przyjemne sny zapewni natomiast pościel w maki, stokrotki czy konwalie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA