Kwiaty to najmodniejszy motyw wśród zestawów pościeli. Nadaje wnętrzom nostalgicznego, lekko romantycznego klimatu. Fot. Matalan.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Kwiaty to najmodniejszy motyw wśród zestawów pościeli. Nadaje wnętrzom nostalgicznego, lekko romantycznego klimatu. Fot. Matalan.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
15 marz 2016 14:34

Piękna sypialnia. Zobacz dekoracyjne pościele

"Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz" - jak mówi stare przysłowie. Najlepiej wyśpimy się więc pod piękną pościelą wykonaną z przyjemnej w dotyku tkaniny.

Sypialnia bez wątpienia jest pomieszczeniem, w którym nie istnieje pojęcie nadmiernej ilości materiałów. To azyl, w którym odpoczywamy, regenerujemy siły, a niekiedy także snujemy plany na przyszłość. Warto zadbać o to, aby dekoracja tego wnętrza była piękna i odzwierciedlała panującą w nim lekko senną, spokojną aurę.

Centrum każdej sypialni jest oczywiście łóżko i to ono jest głównym punktem aranżacyjnym. Dlatego też warto zadbać o jego odpowiednią dekorację. Wybór pościeli to dla niektórych nie lada wyzwanie. Na szczęście mamy tak ogromny wybór w tym zakresie, że z pewnością każdy znajdzie tkaninę najbardziej odpowiadająca swoim gustom stylistycznym. Oprócz przyjemnej w dotyku kołdry, należy się zaopatrzyć również w miękkie poduszki. Do dopełnienia wystroju, w którym główne skrzypce gra łóżko, wystarczy dodać jeszcze narzutę. Ułożone na niej różnorodne poduchy i poduszeczki ozdobią za dnia całe wnętrze, 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH