Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kwiaty to najmodniejszy motyw wśród zestawów pościeli. Nadaje wnętrzom nostalgicznego, lekko romantycznego klimatu. Fot. Matalan.

Kwiaty to najmodniejszy motyw wśród zestawów pościeli. Nadaje wnętrzom nostalgicznego, lekko romantycznego klimatu. Fot. Matalan.
  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 marz 2016 14:34 (aktualizacja: 16 marz 2016 08:34)

Piękna sypialnia. Zobacz dekoracyjne pościele

"Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz" - jak mówi stare przysłowie. Najlepiej wyśpimy się więc pod piękną pościelą wykonaną z przyjemnej w dotyku tkaniny.

Sypialnia bez wątpienia jest pomieszczeniem, w którym nie istnieje pojęcie nadmiernej ilości materiałów. To azyl, w którym odpoczywamy, regenerujemy siły, a niekiedy także snujemy plany na przyszłość. Warto zadbać o to, aby dekoracja tego wnętrza była piękna i odzwierciedlała panującą w nim lekko senną, spokojną aurę.

Centrum każdej sypialni jest oczywiście łóżko i to ono jest głównym punktem aranżacyjnym. Dlatego też warto zadbać o jego odpowiednią dekorację. Wybór pościeli to dla niektórych nie lada wyzwanie. Na szczęście mamy tak ogromny wybór w tym zakresie, że z pewnością każdy znajdzie tkaninę najbardziej odpowiadająca swoim gustom stylistycznym. Oprócz przyjemnej w dotyku kołdry, należy się zaopatrzyć również w miękkie poduszki. Do dopełnienia wystroju, w którym główne skrzypce gra łóżko, wystarczy dodać jeszcze narzutę. Ułożone na niej różnorodne poduchy i poduszeczki ozdobią za dnia całe wnętrze, 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA