Kratka to bardzo modny wzór, który nadaje wnętrzom elegancji. Dominuje jednak mocno w aranżacji, dlatego warto stosować ją jako jedyny motyw dekoracyjny. Fot. Dekoria.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Kratka to bardzo modny wzór, który nadaje wnętrzom elegancji. Dominuje jednak mocno w aranżacji, dlatego warto stosować ją jako jedyny motyw dekoracyjny. Fot. Dekoria.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
24 wrz 2015 10:37

Piękna sypialnia. Zobaczcie wyjątkowe sposoby dekoracji łóżka

Sypialnia to miejsce wyjątkowe, które zasługuje na najpiękniejszą oprawę. Zobacz najlepsze sposoby na dekorację łóżka.

Mówi się, że jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Jednak łóżko to nie tylko przestrzeń do spania. To także element dekoracyjny wnętrza, który wiele mówi o nas samych.

Codziennie rano warto pozostawić łóżko idealnie zasłane, otoczone miękkimi poduszkami. Dzięki nim cała sypialnia nabierze przytulnego klimatu, będzie czysta i schludna. Szeroki wybór wzorów i kolorów pościeli oraz narzut pozwoli dopasować je do każdej stylistyki sypialni.

W kobiecych sypialniach, urządzonych w romantycznym stylu lub w stonowanych beżowych barwach, doskonale sprawdzą się tkaniny w kwiaty. Duże motywy nadadzą wnętrzu charakteru, zaś drobne sprawią, że sypialnia nabierze uroczego wyrazu. Świetny efekt zapewni również pościel z wzorem imitującym włóczkę. To idealny sposób na ocieplenie przestrzeni sypialni.

Wnętrza nowoczesne warto otaczać designerskimi dodatkami. Pościel z kontrowersyjnym napisem lub pościel, której wzór przypomina stalową powierzchnię będą z pewnością charakterystycznym dodatkiem. Dobrym pomysłem są także dodatki zaprojektowane przez polskich designerów, jak np. pościel wyglądem przypominająca słomę, projektu Hayka. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH