Pościel NocneDobra - wykonana z dzianiny, szyta ręcznie z polskich tkanin. Cena od 250 zł. Fot. materiały prasowe.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Pościel NocneDobra - wykonana z dzianiny, szyta ręcznie z polskich tkanin. Cena od 250 zł. Fot. materiały prasowe.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
20 kwi 2016 22:40

Pościel wygodna jak t-shirt: poznaj niszową markę z Polski

Są przyjaciółkami i młodymi mamami. Razem założyły nową markę NocneDobra. Pościel, która tu powstaje jest ciekawa, modna i szyta ręcznie zgodnie z zasadami fair trade.

NocneDobra to bardzo młoda marka na polskim rynku – alternatywa dla koncernów i popularnych wzorów pościeli, poduszek, dodatków oraz piżam. Markę stworzyły trzy przyjaciółki:

- Dwie z nas to młode mamy, którym macierzyństwo nie przeszkodziło w rozwoju ambicji i pasji. Tworzymy z zamiłowania do pięknych wnętrz i komfortu podczas snu, który jest podstawą do aktywnego i energicznego działania w ciągu dnia - tak mówią o sobie Asia, Sylwia i Asia, założycielki firmy.  - Urządzając własne mieszkania poszukiwałyśmy ciekawych inspiracji, dzięki czemu odkryłyśmy niszę. 

NocneDobra stawiają przede wszystkim na gładkie wzory, w odcieniach szarości, czerni i bieli, połączone z drobnymi akcentami kolorystycznymi. 

- Oferowane przez nas produkty są idealne dla osób poszukujących prostych, skandynawskich rozwiązań do swojej sypialni. Wszystkie pościele szyte są ręcznie. Używamy wyłącznie polskich dzianin - dodają.

100% made in Poland

Produkty NocneDobra dostępne są w 4 rozmiarach (150x200, 160x200, 200x200, 220x200). Ciekawostką jest fakt, że firma działa zgodnie z zasadą rynku fair trade - począwszy od materiału, który produkowany jest w Łodzi, kończąc na szyciu zlecanych chałupniczo doświadczonym krawcowym (małym domowym szwalniom). To, co wyróżnia pościel, to dzianina typu Jersey - 100 % bawełna. Są z niej wykonane wszystkie wzory pościeli ( poszewki na kołdry i poduszki).

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH