• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
15 gru 2008 11:09

Spokojnej nocy!

Warto zadbać o spokojny sen w sypialni. A najłatwiej zapewnić go dbając o piękne otoczenie.

Nowa, plisowana roleta FHL z węższymi listwami i aluminiowymi prowadnicami, sprawia lżejsze wrażenie. Nie ma już kasety, do której chowała się roleta podczas zwijania. Teraz możemy operować zarówno jej górną, jak i dolną listwą; zatrzymać roletę w dowolnej pozycji, nawet na środku okna. Do wyboru: 39 kolorów i wzorów. Cena: od 284 zł, Velux.

roleta Velux
fot. Velux

Panele Classen Country Style Super Dąb Cavallo w pełni oddają surową, oryginalną kolorystykę naturalnego dębu. Taka podłoga podkreśli klimat wnętrz, w których zastosowano aranżację w chłodnych, stonowanych barwach. Dodatkowe zalety: wysoka odporność na uszkodzenia, zabezpieczenie przed wilgocią specjalnymi woskami. Cena: ok. 38 zł/m2.

panele Classen
fot. Classen

Pościel z najnowszej kolekcji firmy Greno można zawsze dostosować do nastroju. Dwustronność wzoru, pozwala na szybką zmianę aury w sypialni. W zależności od o humoru czy pomysłu na aranżację, możemy raz ułożyć pościel stroną z czekoladowym motywem, a później nacieszyć oczy spokojnym karmelem. Cena: ok. 199 zł, Greno.

pościel Greno
fot. Greno

Eleganckie drzwi z kolekcji Impuls. Skrzydło z ramiaka sosnowego, obłożonego płytami HDF o powierzchni „lamistone”, z wypełnieniem stabilizującym o strukturze „plastra miodu”. W wyposażeniu dodatkowym m.in.: zamek na wkładkę i do blokady łazienkowej, szklenie bulajem, system przesuwny do zabudowy. Cena od ok. 218 zł, Pol-Skone.

drzwi Pol-Skone
fot. Pol-Skone

Kolekcja Opera fascynuje na nowo odkrytymi stylistykami z XIX wieku. Ręczne wykonanie, oparte o szlachetną reinterpretację dawnych wzorców, połączone z nowoczesną ideą, owocuje wytwornymi meblami. Cena: komoda – ok. 11.200 zł, Selva.

komoda Selva
fot. Selva

WASZE KOMENTARZE (4)

DODAJ KOMENTARZ
 • Lola, 2012-07-03 09:04:10

  do Flory: mam podobny odcień jak na ostatnim zdjęciu. malowałam "dzika orchideą" z barw natury.
 • Flora, 2012-04-25 21:30:48

  Bardzo podoba mi się zwłaszcza ostatnie zdjęcie. Też bym chciała taką jasną barwę mieć u siebie w domu. Może ktoś wie jaki to jest kolor w barwach natury? Będę niebawem robić malowanie, a jestem przekonana jedynie do tej marki.
 • Hania, 2012-04-22 18:39:25

  piękne sypialnie. zwłaszcza ta czekoladowa. ja mam sypialnię w pastelowych odcieniach fioletu. znalazłam je w katalogu Barw Natury.
 • karo, 2011-02-28 13:31:42

  - bardzo ładne....

POLECAMY W SERWISACH