Pościel Free Love. Fot. HOP Design

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Pościel Free Love. Fot. HOP Design
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
26 marz 2018 13:19

Sypialnia dla dwojga - oryginalna pościel z ilustracją

Nowa kolekcja pościeli powstała przy współpracy ze studiem Marmolada Design, które stworzyło ilustrację na tkaninę.

Free Love to nowy projekt firmy HOP Design, która znana jest z produkcji wysokiej jakości pościeli w stonowanych kolorach. Tym razem projektanci postawili na pościel z oryginalnym wzorem.

Łóżko to bardzo intymne miejsce gdzie możemy być w 100% sobą. Kojarzy nam się ze zmysłowością i cielesnością. Miłość jest piękna bez względu na płeć, wiek i przekonania – mówi Kinga Chmielarz-Hulak, która nadzorowała ten projekt.

Wzór ukazuje subtelne nawiązania do miłości cielesnej, która jest piękna i ma wiele oblicz. Dzięki temu widzimy jak bardzo jest to osobista sfera każdego człowieka. Projekt skierowany jest do osób nowoczesnych, tolerancyjnych oraz świadomych. Pościel powstała przy współpracy ze studiem Marmolada Design, które stworzyło ilustrację na tkaninę. Do produkcji HOP Design używa bardzo miękkiej, miłej w dotyku 100% bawełny o splocie satynowym. Tkanina jest wytwarzana w Polsce, a pościel szyta w tradycyjny sposób lokalnie z poszanowaniem środowiska.
Twórcy grafiki to Magda Pawlas, Dominika Wysogląd.

Pościel powstała w sześciu rozmiarach od 135x200 do 220x200 cm i jest sprzedawana w zestawach z poszewkami na poduszki w cenie od 299 zł.

Zobacz także jak urządzić komfortową sypialnię

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Kuba_Tk, 2018-03-27 11:35:47

    Super! Do nabycia w sklepie

POLECAMY W SERWISACH