Powiększona kartka ze szkolnego zeszytu stanowi ciekawą dekorację ściany w sypialni. W białym wnętrzu sprawdzi się znakomicie. Fot. Picassi.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Powiększona kartka ze szkolnego zeszytu stanowi ciekawą dekorację ściany w sypialni. W białym wnętrzu sprawdzi się znakomicie. Fot. Picassi.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
11 lut 2015 10:58

Walentynki: pomysł na dekorację sypialni

W dniu zakochanych towarzyszy nam romantyczny nastrój, który warto wprowadzić do naszych domów i mieszkań. Zobaczcie propozycję na wyjątkowe dekoracje sypialni.

Dla jednych wspaniała okazja do wspólnej, romantycznej kolacji, dla drugich przereklamowany dzień komercjalizacji uczuć. Bez względu na nasze podejście Walentynki na stałe wpisały się w polski kalendarz i nie sposób o nich zapomnieć.

Nawet jeśli nie wszyscy lubimy walentynkowe motywy to bez wątpienia mogą one stać się ciekawą inspiracją do dekoracji mieszkania. Z pewnością pomogą w tym liczne dekoracje dostępne w ofercie producentów. Jest ich tak wiele, że coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy święta zakochanych. 

Zobaczcie ciekawe pomysły na dekorację sypialni - wszystkie utrzymane w romantycznym klimacie. Kolorowe fototapety, dekoracyjne naklejki, wiklinowe serca, pościel w czerwone serca pomogą stworzyć wyjątkowe wnętrze. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH