Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Powiększona kartka ze szkolnego zeszytu stanowi ciekawą dekorację ściany w sypialni. W białym wnętrzu sprawdzi się znakomicie. Fot. Picassi.

Powiększona kartka ze szkolnego zeszytu stanowi ciekawą dekorację ściany w sypialni. W białym wnętrzu sprawdzi się znakomicie. Fot. Picassi.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 11 lut 2015 10:58 (aktualizacja: 13 lut 2015 15:59)

Walentynki: pomysł na dekorację sypialni

W dniu zakochanych towarzyszy nam romantyczny nastrój, który warto wprowadzić do naszych domów i mieszkań. Zobaczcie propozycję na wyjątkowe dekoracje sypialni.

Dla jednych wspaniała okazja do wspólnej, romantycznej kolacji, dla drugich przereklamowany dzień komercjalizacji uczuć. Bez względu na nasze podejście Walentynki na stałe wpisały się w polski kalendarz i nie sposób o nich zapomnieć.

Nawet jeśli nie wszyscy lubimy walentynkowe motywy to bez wątpienia mogą one stać się ciekawą inspiracją do dekoracji mieszkania. Z pewnością pomogą w tym liczne dekoracje dostępne w ofercie producentów. Jest ich tak wiele, że coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy święta zakochanych. 

Zobaczcie ciekawe pomysły na dekorację sypialni - wszystkie utrzymane w romantycznym klimacie. Kolorowe fototapety, dekoracyjne naklejki, wiklinowe serca, pościel w czerwone serca pomogą stworzyć wyjątkowe wnętrze. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA