Sypialnia urządzona w klasycznym stylu. Projekt: Iwona Kurkowska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Sypialnia urządzona w klasycznym stylu. Projekt: Iwona Kurkowska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
21 paź 2016 11:31

10 pomysłów na przytulną sypialnię

Jak sprawić, by sypialnia była przytulna, a jednocześnie elegancka i stylowa? Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie pomysły polskich architektów.

Pomysłów na urządzenie przytulnej sypialni jest bardzo wiele. Może być w stylu nowoczesnym, klasycznym lub skandynawskim. W jasnej lub ciemnej kolorystyce. Z wyborem wyposażenia czy dodatków nie będzie bowiem żadnego problemu. Ilość produktów dostępna obecnie na rynku pozwoli znaleźć coś dla miłośników każdego stylu. .

Projektując sypialnię, będącą oazą wypoczynku pamiętajmy jednak, aby była nie tylko piękna, ale także wygodna i spełniała nasze oczekiwania pod względem stylu.  

W naszej galerii znajdziecie sypialnie zaprojektowane przez polskich architektów. Być może któryś z pomysłów stanie się inspiracją przy planowaniu wnętrza w waszych domach i mieszkaniach.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Gość, 2016-12-02 14:01:02

    Ja uważam, że warto zainwestować w taki materac, który posłuży nam latami. Dobrej jakości, sprawdzonej marki, najlepiej z polecenia kogoś, kto się zna - lekarza, rehabilitanta, bo nawet zdrowe osoby potrzebują odpowiedniego materaca, żeby w przyszłości nie nabawić się kłopotów z kręgosłupem.

POLECAMY W SERWISACH