Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W sypialni dominuje spokojna, stonowana kolorystyka. Tapicerowanie łóżko dodaje wnętrzu przytulności. Fot. Bartosz Jarosz.

W sypialni dominuje spokojna, stonowana kolorystyka. Tapicerowanie łóżko dodaje wnętrzu przytulności. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 29 paź 2014 10:36 (aktualizacja: 30 paź 2014 08:33)

Aranżacja sypialni: ciepła i elegancka

W tym wnętrzu wszystkie elementy zostały dobrze przemyślane. Elegancki styl glamour połączono z elementami o prostej, geometrycznej formie.

Sypialnia zaprojektowana przez Małgorzatę Borzyszkowską utrzymana jest z jasnych, przytulnych kolorach. Delikatne beże zestawiono z ciepłymi odcieniami drewna oraz ponadczasową, uniwersalną bielą. Taki zestaw idealnie sprawdzi się w miejscu, gdzie najważniejszy jest odpoczynek i spokojny sen.

Główne miejsce w sypialni zajmuje jasne, tapicerowane łóżko, które dzięki obiciu dodaje wnętrzu przytulności. Po obu stronach znajdują się lekkie, transparentne stoliki nocne. Nad nimi umieszczono kinkiety, stanowiące dodatkowe oświetlenie wnętrza. 

Niezwykle ważnym elementem w sypialni jest komoda, zachwycająca wyszukaną formą. Podzielona na dwie części stanowi połączenie dwóch stylów. Nowoczesne, geometryczne kształty zostały zestawione z wyszukanymi, ozdobnymi kształtami. Komodę tworzą dwie części - podział został wzmocniony przez kolorystykę: biel oraz połyskującą, srebrną powierzchnią. 

PROJEKTANT

Małgorzata Borzyszkowska

Asar Autorskie Studio Projektowe

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA