W sypialni dominuje spokojna, stonowana kolorystyka. Tapicerowanie łóżko dodaje wnętrzu przytulności. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

W sypialni dominuje spokojna, stonowana kolorystyka. Tapicerowanie łóżko dodaje wnętrzu przytulności. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
29 paź 2014 10:36

Aranżacja sypialni: ciepła i elegancka

W tym wnętrzu wszystkie elementy zostały dobrze przemyślane. Elegancki styl glamour połączono z elementami o prostej, geometrycznej formie.

Sypialnia zaprojektowana przez Małgorzatę Borzyszkowską utrzymana jest z jasnych, przytulnych kolorach. Delikatne beże zestawiono z ciepłymi odcieniami drewna oraz ponadczasową, uniwersalną bielą. Taki zestaw idealnie sprawdzi się w miejscu, gdzie najważniejszy jest odpoczynek i spokojny sen.

Główne miejsce w sypialni zajmuje jasne, tapicerowane łóżko, które dzięki obiciu dodaje wnętrzu przytulności. Po obu stronach znajdują się lekkie, transparentne stoliki nocne. Nad nimi umieszczono kinkiety, stanowiące dodatkowe oświetlenie wnętrza. 

Niezwykle ważnym elementem w sypialni jest komoda, zachwycająca wyszukaną formą. Podzielona na dwie części stanowi połączenie dwóch stylów. Nowoczesne, geometryczne kształty zostały zestawione z wyszukanymi, ozdobnymi kształtami. Komodę tworzą dwie części - podział został wzmocniony przez kolorystykę: biel oraz połyskującą, srebrną powierzchnią. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • sylwiakoc, 2014-10-30 10:08:04

    bardzo ładne łóżko, choć bałabym się, że biały będzie się szybko brudził. Moja znajoma ma podobne, z tym że czarne. Ona ma łóżko podobnie pikowane. Ostatnio mi je zachwalała - podobno bardzo wygodne i praktyczne:)

POLECAMY W SERWISACH