Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W sypialni połączono biel i czerń. Zachowanie odpowiednich proporcji pozowliło na stworzenie spójnego wnętrza. Projekt: Małgorzata Borzyszkowska. Fot. Bartosz Jarosz.

W sypialni połączono biel i czerń. Zachowanie odpowiednich proporcji pozowliło na stworzenie spójnego wnętrza. Projekt: Małgorzata Borzyszkowska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 19 lut 2015 10:00 (aktualizacja: 23 lut 2015 09:22)

Aranżacja sypialni: czarno-białe wnętrze

Klasyczne połączenie bieli i czerni pozwala na stworzenie ponadczasowego wnętrza. Przemyślane detale dodają wnętrzu smaku, tworząc wyjątkową sypialnię.

Sypialnia urządzona na poddaszu zaskakuje zdecydowaną kolorystyką. Odważne, kontrastowe zestawienie bieli i czerni wprowadza do wnętrz klasyczną elegancję.

Po wejściu do sypialni uwagę przyciąga tapicerowane łóżko ozdobione wzorzystą tkaniną, które doskonale prezentuje się na tle ciemnej ściany. Nietypowy rodzaj obicia stanowi ciekawą dekorację i dyktuje charakter całej sypialni. Po obu stronach łóżka znajdują się stoliki nocne o prostej formie oraz lampki o klasycznym kształcie.

We wnętrzu połączono ponadczasowe zestawienie barw z dekoracyjnymi elementami w stylu glamour. Wyszukana rama lustra, ozdobne formy oświetlenia tworzą przyjemne, przytulne wnętrze. Białe ściany kontrastują z ciemną podłogą ozdobioną wyraźnym rysunkiem drewna oraz prostymi, czarnymi meblami: stolikami nocnymi oraz praktyczną półką znajdującą się pod lustrem.

PROJEKTANT

Małgorzata Borzyszkowska

Asar Autorskie Studio Projektowe

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA