Fot. Bartosz Jarosz.
_MG_0534.JPG
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
23 sie 2012 12:05

Aranżacja sypialni, która wyciszy i uspokoi

Bezpieczna przystań po długim, pracowitym dniu. Przyjazna przestrzeń o łagodnym pejzażu. Miejsce, w którym można się ukryć przed całym światem...Oto sypialnia, która skutecznie wyciszy codzienne emocje.

Zaaranżowana w monochromatycznej, beżowo-pudrowej kolorystyce, z użyciem szlachetnego, naturalnego drewna, jest miejscem wprost stworzonym dla osób, unikających we wnętrzu zbyt silnych, męczących bodźców. Nie ma tu "agresywnych" akcentów i dodatków, wszelkie detale są przytulne i przyjemne w dotyku.

Odniesienia do natury obecne są tu nie tylko w postaci zastosowanych materiałów. Najważniejszy mebel – łóżko, to rzecz efektowna i oryginalna, wykonana przez rzeźbiarza Marka Haręzę. Zagłówek łóżka wieńczą dwa asymetryczne, smukłe żurawie – wspaniale ozdobiły łóżko na specjalną prośbę właścicielki, która bardzo lubi ptaki.

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
  • Niula, 2012-12-10 14:08:28

    Właśnie też zwróciłam uwagę na to, że ten kolor jest taki ładny... to jest "kwiat pustyni"? Długo czegoś takiego szukałam i na nic nie mogłam się zdecydować, a chcę mieć sypialnię w jasnych i przytulnych barwach. Po nowym roku z wielką chęcią odświeżyłabym design mojej sypialni.
  • kaktussek, 2012-12-03 11:07:20

    tez lubię takie ciepłe kolory. sypialnie mam w podobnych odcieniach. wybrałam do malowania Satynową śnieżkę bo bardzo podoba mi się ten delikatny połysk na ścianie. bardzo ładnie rozświetla ścianę
  • Mela, 2012-08-29 15:43:34

    fajny kolor. taki ciepły. bardzo mi sie podoba. widziałam podobny odcień w Barwach Natury Śnieżki . "Kwiat pustyni".

POLECAMY W SERWISACH