Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Tapeta w pasy,starannie dobrane wyposażenie oraz oświetlenie razem tworzą spójne, łagodne wnętrze. Proj.Małgorzata Borzyszkowska. Fot.Bartosz Jarosz.

Tapeta w pasy,starannie dobrane wyposażenie oraz oświetlenie razem tworzą spójne, łagodne wnętrze. Proj.Małgorzata Borzyszkowska. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 18 cze 2014 12:01 (aktualizacja: 19 cze 2014 09:49)

Aranżacja sypialni w eleganckim, klasycznym stylu

Sypialnia została urządzona w klasycznym stylu. Dominują tu jasne, stonowane odcienie, które tworzą przytulną atmosferę. Projektantce udało stworzyć się niezwykle spójną, pełną harmonii i elegancji przestrzeń.

Aranżując przestrzeń projektantka Małgorzata Borzyszkowska postawiła na wygodę i funkcjonalność wnętrza. Najważniejszym meblem w sypialni jest tapicerowane łóżko z wysokim, pikowanym zagłówkiem. Po obu stronach znajdują się kinkiety z delikatnymi abażurami o klasycznym kształcie. Obok łóżka, po obu stronach zostały umieszczone szafki nocne o oszczędnej, minimalistycznej formie, które nawiązują do nowoczesnej komody umieszczonej naprzeciwko łóżka. Nad nią  znajduje się prostokątne lustro w ozdobnej ramie.  Wnętrze utrzymane jest w łagodnej kolorystyce. Tapeta w szerokie, pastelowe pasy dodaje wnętrzu szyku.

Wysokie, białe listwy podłogowe oraz sztukateria przy suficie, podkreślają proporcje wnętrza. W sypialni zadbano również o odpowiednią dekorację okien, zwiewne zasłony delikatnie przepuszczają światło. W rogu sypialni znajduje się wysoka lampa podłogowa z materiałowym abażurem, która stanowi dodatkowe oświetlenie, która stylistycznie nawiązuje do kinkietów umieszczonych nad łóżkiem. Po prawej stronie od wejścia w sypialni znajdziemy pojemną zabudowę, ukrytą za oryginalnym frontami. W sypialni ważną rolę grają dodatki. Klasycznego uroku dodają obrazy oprawione w połyskujące ramy. 

PROJEKTANT

Małgorzata Borzyszkowska

Asar Autorskie Studio Projektowe

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA