W sypialni połączonej z domowym biurem warto wyraźnie zaznaczyć granicę pomiędzy nimi. Tak, aby część sypialniana służyła wyłącznie do wypoczynku. Projekt: Marta Kruk. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

W sypialni połączonej z domowym biurem warto wyraźnie zaznaczyć granicę pomiędzy nimi. Tak, aby część sypialniana służyła wyłącznie do wypoczynku. Projekt: Marta Kruk. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
19 sty 2016 14:39

Aranżacja sypialni. Zobaczcie piękne, jasne wnętrza

W sypialni spędzamy wiele czasu, dlatego warto przyłożyć do jej aranżacji sporo uwagi. Podpowiadamy, jak urządzić modne, jasne wnętrze.

Nie ma chyba o poranku bardziej ożywczej rzeczy niż pięknie nasłoneczniona sypialnia. W takich chwilach, kiedy od samego rana promienie słoneczne zaglądają nam przez okna, ciało same wyrywa się z łóżka, łapiąc nowy dzień z dobrym nastrojem. Nie bez powodu sypialnia powinna być urządzona w jasnych barwach. Dzięki nim nasze ciało i umysł znacznie szybciej się budzą, a nastawienie do świata jest bardziej pozytywne.

Mówiąc o jasnych kolorach, nie można pominąć ich oczywistych zalet. Dzięki bieli, beżom i delikatnym pastelom pomieszczenia wydają się większe niż są w rzeczywistości. Dodatkowo dzięki nim możemy stworzyć w sypialni aranżację w dowolnym stylu, ponieważ jasne barwy czują się dobrze w każdym klimacie.

Jasna sypialnia to nie tylko ściany pomalowane na delikatne kolory, to także meble - w bieli, z rysunkiem drewna. Aranżacja sypialni to bez wątpienia temat niewyczerpalny. Polecamy przyjrzeć się bliżej sypialniom w jasnych kolorach, a pomysły na to jak ją urządzić znajdziecie w galerii zdjęć. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • aSYSTENTKA, 2016-02-03 16:25:43

    Na mnie zrobił ogromne wrażenie beton architektoniczny jako element dekoracyjny w mieszkaniu i postanowiłam zamówić taki projekt i płyty do swojego mieszkania. Już nie mogę się doczekać realizacji. Wizja jest bardzo nowoczesna i przyszłościowa zarazem, nie ukrywam, że również praktyczna.

POLECAMY W SERWISACH