Proj.Agnieszka Hajdas. Fot.Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Proj.Agnieszka Hajdas. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
23 kwi 2014 13:15

Biała sypialnia: jasne, kobiece wnętrze

W niewielkiej sypialni zadbano o każdy szczegół. Zadbano o zróżnicowane oświetlenie, dzięki czemu sypialnia staje się nastrojowym miejscem do odpoczynku.

Sypialnia utrzymana jest w jasnych barwach, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się przestronne. Biel połączono z ciepłym odcieniem drewna, tworząc przyjemną, przytulną sypialnię.  Symetryczny podział wnętrza wyznacza podwieszony sufit, który został efektownie podświetlony. Po dwóch stronach łóżka nad szafkami nocnymi znajdują się wiszące lampy, które zapewniają dodatkowe oświetlenie.

Naprzeciwko białego, tapicerowanego łóżka znajduje się telewizor, który również został podświetlony. Pod panelem znajduje się niewielka komoda, która zapewnia dodatkowe miejsce na przechowywanie. Prosta forma oraz połączenie drewna z bielą nawiązuje do formy szafek nocnych. Wnętrze utrzymane w stonowanej kolorystyce jest spójne.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Miranda, 2014-04-29 15:42:08

    Nie byłam kiedyś przekonana do jasnych ścian, wydawało mi się, że bardzo się brudzą. No i są różne odcienie bieli. Ale przełamałam się, sypialnię pomalowałam śnieżnobiałą śnieżką i nie żałuję. Jak jest jakieś zabrudzenie, ścieram ściereczką i nie ma po nim śladu. No i biały jest takim ponadczasowym kolorem, wszystkie inne barwy świetnie z nim współgrają.

POLECAMY W SERWISACH