Tapicerowane białą tkaniną łóżko oraz pierzasta lampa nadają ton temu wnętrzu. Doskonale korespondują z delikatną szarością ścian. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Tapicerowane białą tkaniną łóżko oraz pierzasta lampa nadają ton temu wnętrzu. Doskonale korespondują z delikatną szarością ścian. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
03 marz 2016 11:30

Biała sypialnia. Modne pomysły na aranżacje

Biała sypialnia prezentuje czystość i świeżość. To miejsce do spokojnego wypoczynku, wyciszenia się po ciężkim dniu, ale również przestrzeń reprezentatywna.

Białe wnętrza nie tracą na popularności. Barwa ta ma co prawda wielu przeciwników, jednak niechęć do białych wnętrz wynika najczęściej z błędnego przekonania, że są one zimne i bez wyrazu. Zminimalizować to uczucie można, stosując barwne dodatki oraz meble z dekorem drewna, które skutecznie ocieplą białe wnętrze. Zaletą bieli jest to, że pasują do niej dodatki we wszystkich kolorach. Nie ma barwy, która źle prezentowałaby się na tle bieli. Wybierając jasne, pastelowe elementy dekoracyjne czy meble, sprawimy, że sypialnia stanie się urocza i delikatna. Z czerwienią, czernią czy granatem stworzy zdecydowane, awangardowe wnętrze. Ze złotem lub srebrem, luksusowe, zaś z zielenią, żółcienią czy pomarańczą, wnętrze wesołe i pełne wigoru.

Biel w sypialni to doskonały pomysł, jeśli poszukujemy pomysłu na wnętrze, w którym będzie można spokojnie wypocząć. To doskonała baza do śmielszych kolorów oraz odważnych dekoracji. Białe barwy nie angażują naszych zmysłów, nie drażnią, ani nie usypiają, dlatego są doskonałą propozycją do wnętrz, w których będziemy odpoczywać. Aby nadać białej sypialni charakteru, wystarczy wykończyć jedną ze ścian tapetą z modnym wzorem. Modne są dziś fototapety z zapierającymi dech widokami oraz egzotyczne ornamenty. 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Redakcja Dobrzemieszkaj.pl, 2016-08-26 11:27:50

    @sylwia, to mebel wykonany przez tapicera na zamówienie, według projektu architekt Małgorzaty Galewskiej. Pozdrawiamy!
  • sylwia, 2016-08-26 06:38:36

    Jakiej firmy jest to łóżko?

POLECAMY W SERWISACH