W podwieszanym suficie pomalowanym na ciemny brąz umieszczono delikatnie połyskujące kryształki Swarovskiego. Proj. Agnieszka Hajdas - Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

W podwieszanym suficie pomalowanym na ciemny brąz umieszczono delikatnie połyskujące kryształki Swarovskiego. Proj. Agnieszka Hajdas - Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
24 lut 2014 05:28

Elegancka sypialnia pod gwiazdami

Sypialnia jest stylistyczną kontynuacją wystroju całego mieszkania. Panuje tu romantyczny nastrój przeplatany z elegancją i nowoczesnością.

W prezentowanej sypialni klasyka łączy się z nowoczesnością, całość wzbogacono nutką romantyczności. Architekt Agnieszka Hajdas-Obajtek stworzyła nastrojowe, magiczne wnętrze.

Przenosimy się w bajeczny świat w którym wszystko harmonijne ze sobą współgra. Wysoki, tapicerowany zagłówek przyciąga wzrok od razu po wejściu do sypialni. Delikatny wzór beżowej tapety idealnie pasuje do pikowanego zagłówka tworząc razem zgrany duet. Miękkie, miłe w dotyku obicie jest praktycznym i efektownym rozwiązaniem. Wykwintne, nastrojowe wnętrze, jest bardzo przytulne, zapewnia atmosferę prywatności.

Pojemna garderoba przy sypialni

Do sypialni przylega pojemna garderoba, ukryta za białymi frontami. Białe, klasyczne w formie stoliki nocne dodają wnętrzu elegancji. Znajdziemy tu również klasyczne, połyskujące dodatki, które nadają wnętrzu charakteru. Ozdobna, stylowa rama lustra podkreśla ekskluzywność wnętrza.

Dekoracyjny żyrandol z błyszczącymi kryształkami wprowadza szyk glamour. Na suficie wykonanym z płyt gipsowo – kartonowych, pomalowanym na ciemny brąz zamontowano gwiezdne niebo z kryształkami Swarovskiego, które podobno najpiękniej błyszczą w nocy.Dzięki temu leżąc w łóżku każdego wieczoru możemy beztrosko oglądać gwiazdy.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH