Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Tapicerowany,czarny zagłówek kontrastuje z bielą ścian oraz frontów mebli. Proj. Dominik Respondek. Fot. Bartosz Jarosz.

Tapicerowany,czarny zagłówek kontrastuje z bielą ścian oraz frontów mebli.  Proj. Dominik Respondek. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 09 lut 2014 05:56

Elegancki minimalizm w czarno-białej sypialni

Wnętrze tej sypialni utrzymane jest w ponadczasowej, czarno – białej tonacji. Pikowany, czarny zagłówek przełamuje minimalistyczny wystrój odrobiną elegancji.

Sypialnia urządzona jest ze smakiem.  Autor projektu architekt Dominik Respondek połączył klasyczne, ponadczasowe zestawienie bieli i czerni. Całość przełamał eleganckimi dodatkami, nadając niepowtarzalny charakter wnętrzu.

Łóżko z czarnym obiciem  wraz z zagłówkiem kontrastuje z bielą ścian i podłóg.  Nad najważniejszym meblem w sypialni zaprojektowano białą, praktyczną zabudowę. Szafki wtapiają się w ścianę tworząc funkcjonalne miejsce na przechowywanie. Równomierny podział frontów tworzy symetrie i wprowadzą równowagę.  Naprzeciwko łóżka umieszczone jest duże lustro a pod nim blat połączony z zamykaną szafką.

Geometryczny minimalizm

Proste,geometryczne kształty mebli  utrzymane są w minimalistycznym stylu. Mocnym akcentem we wnętrzu jest czarny pikowany zagłówek umieszczony na całej szerokości ściany za łóżkiem. Został on obity miękkim materiałem, dzięki czemu pełni również funkcję praktyczną, zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniami.  Wiszące, połyskujące lampy umieszczone po obu stronach łóżka nadają wnętrzu elegancji i uroku.

Szklane, przesuwne drzwi prowadzą do prywatnej łazienki, konsekwentnie utrzymanej w biało - czarnej stylistyce. Za ścianą w sypialni znajduje się praktyczna, otwarta garderoba, nie oddzielona żadnymi drzwiami. Umieszczono tu na całej wysokości ściany lustro, które optycznie powiększają niewielką przestrzeń.

 

PROJEKTANT

Dominik Respondek

Otwarte Studio SZTUKA

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA