Proj.Katarzyna Koszałka. Fot.Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Proj.Katarzyna Koszałka. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
23 marz 2014 05:40

Jasna, elegancka sypialnia. Ponadczasowa klasyka

Eleganckie połączenie bieli i czerni w wyważonych proporcjach to przepis na ponadczasową sypialnię. Jasna, przestronne wnętrze zachęca do odpoczynku.

W sypialni przeważa biel, która powiększa przestrzeń, dostarcza poczucie świeżości, przestronności. Przełamują ją wyraźne dodatki, które urozmaicają wnętrze - czarne oprawy oświetleniowe, stolik nocny, ramy luster czy ramki włączników. Uwagę przyciąga wisząca, stylizowana lampa obok łóżka. Wnętrze jest spójne, dobrze zaprojektowane, projektantka Katarzyna Koszałka zadbała o każdy detal.

W rogu znajduje biały, wygodny fotel oraz oryginalna, stojąca lampa. Razem tworzą funkcjonalne miejsce do czytania i odpoczynku. W sypialni znajdziemy pojemną zabudowę ukrytą za lakierowanymi frontami, która dostarcza wiele miejsca na przechowywanie. Na ścianie za łóżkiem znajduje się tapeta o delikatnym, roślinnym wzorze, która dodaje wnętrzu elegancji i szyku. Całość dobrze współgra z ciepłym odcieniem podłogi, dzięki której wnętrze staje się bardziej przytulne

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH