Na ścianie za łóżkiem umieszczono tapetę w pionowe pasy. Błękit w połączeniu z bielą i jasnym drewnem tworzy przytulne wnętrze. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Na ścianie za łóżkiem umieszczono tapetę w pionowe pasy. Błękit w połączeniu z bielą i jasnym drewnem tworzy przytulne wnętrze. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
03 marz 2015 10:38

Jasna, przytulna sypialnia: biel i błękit

W tej sypialni biel połączono z delikatnym błękitem. Całość ocieplono jasnym drewnem, tworząc wyjątkowo przytulne, spokojne wnętrze.

Sypialnia zachwyca spójnością, jasne barwy doskonale ze sobą współgrają tworząc wygodną, przyjemną przestrzeń do odpoczynku. Uwagę przyciąga tapeta w pionowe, błękitne pasy umieszczona na ścianie za łóżkiem. Delikatny wzór doskonale współgra z bielą mebli i pozostałymi, jasnymi ścianami.

Wnętrze zostało urządzone bardzo funkcjonalnie. Poza wygodnym łóżkiem, szafkami nocnymi znajdziemy tu pojemną zabudowę i miejsce do pracy.

Biała, wysoka zabudowa ukryta za jasnymi, przesuwnymi frontami zapewnia wiele miejsca na przechowywanie. Obok umieszczono drewniany blat nawiązujący kolorystyką do podłogi, który stał się wygodnym miejscem do pracy. Nad blatem zawieszono trzy, białe półki – idealne miejsce na książki.

Strefa łóżka została podkreślona za pomocą lekko obniżonego sufitu podwieszanego. Na jego obrzeżasz umieszczono oświetlenie LED, które wprowadza do sypialni przyjemne, rozproszone światło.

Projekt: Agnieszka Zaremba, Magdalena Kostrzewa-Świątek, Tissu Architecture.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH