Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Tapicerowana ściana za łóżkami z równomiernym podziałem ociepla wnętrze. Poza funkcją praktyczną stanowi ciekawą dekorację sypialni. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz.

Tapicerowana ściana za łóżkami z równomiernym podziałem ociepla wnętrze. Poza funkcją praktyczną stanowi ciekawą dekorację sypialni. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 25 lis 2014 09:48 (aktualizacja: 26 lis 2014 09:29)

Jasna, przytulna sypialnia. Tu odpoczniesz po ciężkim dniu pracy

Tapicerowana ściana, przyjemne beże, proste formy mebli w połączeniu z wyszukanymi obrazami tworzą spójne, ale i oryginalne wnętrze. Ta sypialnia wprost zachęca do odpoczynku.

Mieszkanie położone w Gdańsku ma charakter wypoczynkowy. Właściciele chcieli stworzyć miejsce, w którym w każdej chwili można spędzić urlop czy weekend. Dlatego w sypialni zamiast jednego znajdują się dwa łóżka, ale przy większej ilości gości znajdzie się w niej miejsce nawet aż na trzy materace.

Sypialnia została urządzona bardzo funkcjonalnie. Wyposażono ją tylko w niezbędne elementy. Biała komoda o prostej formie nawiązuje do geometrycznego kształtu stolika nocnego znajdującego się między dwoma łóżkami. Pomiędzy łóżkami umieszczono także kinkiety o eleganckim, klasycznym kształcie, zapewniają dobre oświetlenie.

Tapicerowana ściana nadaje wnętrzu elegancki charakter i wizualnie ociepla wnętrze. Kolorystyka sypialni utrzymana jest w jasnych, spokojnych barwach, które doskonale współgrają z ciemniejszą, miękką ścianą za łóżkami. Za przytulność "odpowiada" także piękna, drewniana podłoga.

PROJEKTANT

Małgorzata Galewska

Epoca - Pracownia Projektowa

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA