Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Jasne łóżko z tekstylnym zagłówkiem w kolorze ecru stanęło na tle ściany wykończonej piękną szarą tapetą z elegancki, bardzo subtelnym wzorem. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz

Jasne łóżko z tekstylnym zagłówkiem w kolorze ecru stanęło na tle ściany wykończonej piękną szarą tapetą z elegancki, bardzo subtelnym wzorem. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 02 cze 2016 13:02 (aktualizacja: 04 cze 2016 14:09)

Jasna sypialnia: 12 pięknych zdjęć z polskich domów

Szukając odpowiedniej kolorystyki do urządzenia sypialni warto postawić na jasne kolory. Zobaczcie, jak zrobili to rodzimi projektanci.

Sypialnia to miejsce relaksu, wyciszenia i wypoczynku. Takim stanom sprzyjają jasne, neutralne kolory. Dlatego też tak wiele osób decyduje się na sypialnię skąpaną w jasnych barwach.

Najlepiej sprawdzą się w tej roli delikatne, wyciszające szarości, przytulne beże i odcienie kawy z mlekiem oraz biel. Ważne jednak, aby nie była to biel w mocno chłodnym odcieniu - lepiej wybrać odrobinę złamaną, wpadającą w kolor Magnolii. Wówczas nie będziemy musieli się obawiać tego, że nadamy wnętrzu zbyt sterylny, chłodny charakter. 

Taką paletę kolorów możemy wzbogacić delikatnymi akcentami w postaci pastelowych detali w modnych odcieniach pudrowego różku, błękitu czy lawendy. W jasnych sypialniach znajdzie się również miejsce na drewno, które ociepli odrobinę wizerunek wnętrza i nada mu przytulną, sprzyjającą wypoczynkowi atmosferę.

W naszej galerii prezentujemy 12 zdjęć sypialni z polskich domów. Zobaczcie jak urządzają się Polacy.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA