Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Na ścianie za łóżkiem umieszczono egzotyczny fornir z pięknym rysunkiem, który stanowi doskonałe tło dla szarego, tapicerowanego łóżka. Projekt: Kamila Paszkiewicz. Fot. Bartosz Jarosz.

Na ścianie za łóżkiem umieszczono egzotyczny fornir z pięknym rysunkiem, który stanowi doskonałe tło dla szarego, tapicerowanego łóżka. Projekt: Kamila Paszkiewicz. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 16 marz 2015 10:40 (aktualizacja: 17 marz 2015 09:07)

Jasna sypialnia w drewnie - pomysł na przytulne wnętrze

Nowoczesna sypialnia została urządzona w minimalistyczny, ale jednocześnie bardzo przytulny sposób. A wszystko dzięki dębowej podłodze, tapicerowanemu łóżku oraz ściana wykończonej fornirem azouke.

Sypialnia podobnie jak pozostałe pomieszczenia w domu została urządzona w oparciu o naturalne materiały. Na ścianie za łóżkiem zdecydowano się na charakterystyczny, egzotyczny fornir azouke, który spotkamy w całym wnętrzu. Prosta, symetryczna kompozycja podkreśla oryginalny rysunek usłojenia.

Ściana stanowi doskonałe tło dla nowoczesnego, tapicerowanego łóżka z pikowanym zagłówkiem. Delikatny odcień szarości dobrze komponuje się z ciepłym odcieniem drewna. Wnętrze sypialni dodatkowo ociepla dębowa podłoga. 

Przestronna sypialnia została połączona z łazienką. Oba pomieszczenia oddziela szklana tafla, dzięki czemu wnętrze nie straciło swojej przestronności. Aranżacja łazienki bazuje na naturalnych materiałach połączonych z minimalistyczą armaturą i ceramiką. Sypialnia razem z łazienką tworzy jedno, spójne wnętrze. 

Projekt: Kamila Paszkiewicz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA