Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Sypialnię utrzymaną w stonowanych barwach ożywiają kolory z niebieskiej palety. Delikatne błękitny doskonale komponują się z bielą i szarością. Proj.Iwona Kurkowska. Fot. Bartosz Jarosz.

Sypialnię utrzymaną w stonowanych barwach ożywiają kolory z niebieskiej palety. Delikatne błękitny doskonale komponują się z bielą i szarością. Proj.Iwona Kurkowska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 01 sie 2014 06:25 (aktualizacja: 04 sie 2014 09:41)

Klasyczna sypialnia. Wnętrze w zabytkowej kamienicy

Sypialnia urządzona w zabytkowej kamienicy z początku XIX wieku zaskakuje dbałością o każdy detal. Połączenie bieli, szarości oraz drewna to udany przepis na ponadczasowe wnętrze.

Niezwykle klimatyczne miejsce zachwyca wystrojem. Wysokie ściany kamienicy dodają sypialni wrażenia przestrzenności. Właścicielce i projektantce mieszkania – Iwonie Kurkowskiej w pełni udało się wydobyć potencjał mieszkania i zaaranżować spójną przestrzeń, która urzeka dbałością o każdy szczegół. Najważniejszym meblem w sypialni jest oczywiście łóżko. Ozdobna tapicerka w szarym kolorze z delikatnym pikowaniem zagłówka świetnie prezentuje się na tle jasnej ściany. Obok łózka znajdują się stylizowane szafki nocne, nad nimi, na ścianie umieszczono kinkiety o klasycznej formie.

W sypialni panuje stonowana kolorystyka. Biel połączono z przyjemnymi odcieniami szarości. Całość ociepla drewniany, dębowy parkiet oraz stylizowane, drewniane meble. W tle odnajdziemy delikatne, błękitne dodatki, które dodają wnętrzu smaku. Przestronne okno ozdobiono jasnymi, efektownie upiętymi zasłonami. Ozdobna sztukateria umieszczona przy suficie oraz wysokie listwy przypodłogowe podkreślają proporcje wnętrza i dodają wnętrzu klasycznego uroku.

 

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA