Główna ściana sypialni robi mocne wrażenie - w całości pokryto ją, zrobioną na zamówienie, tapetową reprodukcją jednego z obrazów Roya Lichtensteina. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Główna ściana sypialni robi mocne wrażenie - w całości pokryto ją, zrobioną na zamówienie, tapetową reprodukcją jednego z obrazów Roya Lichtensteina. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
11 sty 2010 11:05

Komiks na ścianie w sypialni. To jest modne!

Sypialnia w uspokajających barwach, ale z mocnymi akcentami. Niebanalna, bo stworzona dla młodych, energicznych i nieco zbuntowanych mieszkańców.

Pokój został zaaranżowany w dosyć mrocznych brązach. Nawet wykonana na zamówienie tapeta z reprodukcją słynnego obrazu Roya Lichtensteina "In the Car", w oryginale kolorowego, tutaj ma zgaszony, brązowy odcień. Podobną barwę mają ściany i sufit, drewniana podłoga oraz meble z eleganckiego drewna zebrano. Dzięki temu, w sypialni można zdrzemnąć się o każdej porze dnia, bo przy zaciągniętych roletach, nawet w słoneczne południe panuje tu miły półmrok.

Jedynym żywym elementem we wnętrzu jest różowy fiolet, bardzo wyrazisty motyw kolorystyczny, który regularnie powtarza się w całym mieszkaniu, najczęściej jako towarzysz zebrano. Fioletowy, szeroki pas z lakierowanego mdf-u, został poziomo wbudowany w drewnianą zabudowę szafy, służąc zarazem jako oryginalne tło dla... telewizora. To efektowne i zarazem bardzo sprytne, bo oszczędzające miejsce rozwiązanie.

Dość ciemne wnętrze wymagało odpowiedniego oświetlenia. W półce za łóżkiem stworzono specjalną szczelinę na świetlówki, dzięki czemu, wieczorami ich blask delikatnie rozjaśnia pomieszczenie. W suficie zaś wykuto kwadratową wnękę, w której zamontowano lampę z czterema reflektorkami, oświetlającymi sypialnię mocnym światłem.

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • fotowolf.pl, 2011-06-27 21:58:01

  Witam,  realizowaliśmy ten projekt fototapety, szkoda, że autorzy o tym nie wspomnieli!!!
 • www.projektywnetrza.pl, 2010-06-16 10:22:33

  Super pomysł, odważny i ciekawy. Bardzo fajny pomysł do pokoju młodzieżowego i nie tylko
 • Agata, 2010-06-16 10:21:42

  Bardzo fajne wnętrze, odważne brawo za pomysł.

POLECAMY W SERWISACH