Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Mała sypialnię urządzono funkcjonalnie. Na niewielkiej powierzchni udało się wygospodarować miejsce na łóżko, szafę oraz wygodne miejsce do pracy. Fot. Bartosz Jarosz.

Mała sypialnię urządzono funkcjonalnie. Na niewielkiej powierzchni udało się wygospodarować miejsce na łóżko, szafę oraz wygodne miejsce do pracy. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 18 lis 2014 12:20 (aktualizacja: 19 lis 2014 09:47)

Mała sypialnia: pomysłowe, kolorowe wnętrze

W sypialni urządzonej na niewielkim metrażu udało się funkcjonalnie wykorzystać każdy centymetr. Biel połączono z ciepłym odcieniem drewna i intensywną czerwienią tworząc przytulne wnętrze.

W małej sypialni stworzono wygodne, funkcjonalne miejsce do pracy i odpoczynku. Na niewielkim metrażu udało się wygospodarować przestrzeń na łóżko, biurko, komodę, pojemną szafę oraz wiele praktycznych półek. Sypialnia została urządzona w nowoczesnym stylu, spotkamy tu meble o prostych kształtach, gładkie płaszczyzny frontów.

W sypialni dominuje dynamiczna kolorystyka. Białe ściany oraz szafki dodają wnętrzu przestronności. Lustrzane fronty szafy optycznie powiększają przestrzeń. Czerwone dodatki: oprawa wisząca i tkaniny ożywiają stonowaną przestrzeń. 

Sypialnia jest dobrym przykładem na to, jak na małej powierzchni można stworzyć wielofunkcyjny projekt. Wiele miejsca na przechowywanie, przestrzeń do pracy i odpoczynku udało połączyć się w spójną całość mając do dyspozycji tylko kilka metrów.

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA