Biała narzuta ma elegancki, tłoczony wzór, a rolety w oknach – kwietne dekory. To jednak męska sypialnia, o czym przypomina ascetyczna szafka nocna, czarno-biała grafika z samochodami na ścianie oraz dyskretne lampki-reflektorki, 
dopełniające całości. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Biała narzuta ma elegancki, tłoczony wzór, a rolety w oknach – kwietne dekory. To jednak męska sypialnia, o czym przypomina ascetyczna szafka nocna, czarno-biała grafika z samochodami na ścianie oraz dyskretne lampki-reflektorki, dopełniające całości. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
12 kwi 2012 13:31

Męskie sny

Ukierunkowana na biel i czerń. Stonowana, ale z wyraźnymi ciągotkami w kierunku stylu glamour. Męska sypialnia, która spodobać się może także kobiecie...

Sypialnia młodego mężczyzny to wnętrze skomponowane w dwóch, kontrastujących ze sobą barwach: czerni i bieli. W tych kolorach dobrano meble oraz wszelkie dodatki, w tym tkaniny. Ten klasyczny i dość chłodny, dominujący duet, został ocieplony drewnianą podłogą – miodowozłocistym parkietem z afromozji i parapetami w podobnym odcieniu. Mocnym akcentem, który nie razi, a wręcz ciekawie wpisuje się w stonowane wnętrze, jest czerwony fotel wypożyczony z innego pokoju. To Her Chair, będący wariacją Fabio Novembre na temat słynnego klasyka, stworzonego przez Vernera Pantona.

Oszczędnie zaaranżowanemu wnętrzu nie można odmówić efektownej dekoracyjności. Łóżko z dużym, pikowanym zagłówkiem (Almi Decor) ustawiono na tle czarnej, połyskliwej tapety w pasy (Romo). Biała narzuta ma elegancki, tłoczony wzór, a rolety w oknach – kwietne dekory. To jednak męska sypialnia, o czym przypomina ascetyczna szafka nocna, czarno-biała grafika z samochodami na ścianie oraz dyskretne lampki-reflektorki, dopełniające całości.

WASZE KOMENTARZE (4)

DODAJ KOMENTARZ
 • furnite-pl, 2012-05-25 13:42:34

  piekna bestia :) idealna do wypoczynku, od samego patrzenia mozna popaść w zapomnienie :)
 • Krzysiek, 2012-05-17 12:50:04

  Jak dla mnie zbyt ciemno. Wołabym cos takiego:
 • bestsale-pl, 2012-05-08 18:43:50

  świetna tkanina na łóżku :)
 • toptrendymeble-pl, 2012-04-16 15:30:52

  jak dla mnie to jest to WNĘTRZE ROKU :) wow gratulacje!!

POLECAMY W SERWISACH