Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Biała narzuta ma elegancki, tłoczony wzór, a rolety w oknach – kwietne dekory. To jednak męska sypialnia, o czym przypomina ascetyczna szafka nocna, czarno-biała grafika z samochodami na ścianie oraz dyskretne lampki-reflektorki, dopełniające całości. Fot. Bartosz Jarosz.

Biała narzuta ma elegancki, tłoczony wzór, a rolety w oknach – kwietne dekory. To jednak męska sypialnia, o czym przypomina ascetyczna szafka nocna, czarno-biała grafika z samochodami na ścianie oraz dyskretne lampki-reflektorki, 
dopełniające całości. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 12 kwi 2012 13:31 (aktualizacja: 27 gru 2013 12:58)

Męskie sny

Ukierunkowana na biel i czerń. Stonowana, ale z wyraźnymi ciągotkami w kierunku stylu glamour. Męska sypialnia, która spodobać się może także kobiecie...

Sypialnia młodego mężczyzny to wnętrze skomponowane w dwóch, kontrastujących ze sobą barwach: czerni i bieli. W tych kolorach dobrano meble oraz wszelkie dodatki, w tym tkaniny. Ten klasyczny i dość chłodny, dominujący duet, został ocieplony drewnianą podłogą – miodowozłocistym parkietem z afromozji i parapetami w podobnym odcieniu. Mocnym akcentem, który nie razi, a wręcz ciekawie wpisuje się w stonowane wnętrze, jest czerwony fotel wypożyczony z innego pokoju. To Her Chair, będący wariacją Fabio Novembre na temat słynnego klasyka, stworzonego przez Vernera Pantona.

Oszczędnie zaaranżowanemu wnętrzu nie można odmówić efektownej dekoracyjności. Łóżko z dużym, pikowanym zagłówkiem (Almi Decor) ustawiono na tle czarnej, połyskliwej tapety w pasy (Romo). Biała narzuta ma elegancki, tłoczony wzór, a rolety w oknach – kwietne dekory. To jednak męska sypialnia, o czym przypomina ascetyczna szafka nocna, czarno-biała grafika z samochodami na ścianie oraz dyskretne lampki-reflektorki, dopełniające całości.

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (4) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA