Ściana została wyłożona płytami gresowymi, imitującymi łupek w kolorze antracytowym (Zirconio) oraz dekoracyjnymi elementami z drewna jabłoni indyjskiej. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Ściana została wyłożona płytami gresowymi, imitującymi łupek w kolorze antracytowym (Zirconio) oraz dekoracyjnymi elementami z drewna jabłoni indyjskiej. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
02 wrz 2011 10:09

Mila podmorskiej żeglugi

Baśniowe akwarium morskie we własnej sypialni? Dlaczego nie? Marzenia są przecież po to, aby je spełniać!


Wspólnie z architektkami, tworzącymi projekt mieszkania, zaprojektował specjalną ścianę, w której umieszczono szklaną zabudowę. Ściana została wyłożona płytami gresowymi, imitującymi łupek w kolorze antracytowym (Zirconio) oraz dekoracyjnymi elementami z drewna jabłoni indyjskiej. Co ciekawe, poza zbiornikiem wody, kryje się w niej także tajemne przejście, ale faktura kamienia doskonale maskuje ukryte drzwi.

Akwarystyczna pasja

Sypialnia znajduje się na piętrze, stąd we wnętrzu sufitowe skosy. Przestrzeń pod nimi została wykorzystana na specjalnie zaprojektowane meble. Proste w formie, wykonane z drewna jabłoni indyjskiej szafeczki, ustawiono symetrycznie pod najniższą ścianą. Między nimi znalazło się też miejsce dla toaletki. Ten na pozór zwyczajny mebel kryje niezwyczajne rozwiązanie: znajdujące się za nim lustro można przesuwać na specjalnych szynach (Komandor). Po odsunięciu na bok, odsłania sprytną wnękę na drobiazgi i kosmetyki.

Akwarium morskie w sypialni
Wspaniałe, efektownie podświetlone akwarium znalazło się w tej sypialni nieprzypadkowo - jedną z największych pasji pana domu jest bowiem akwarystyka. Wspólnie z architektkami, tworzącymi projekt mieszkania, zaprojektował specjalną ścianę, w której umieszczono szklaną zabudowę. Ściana została wyłożona płytami gresowymi, imitującymi łupek w kolorze antracytowym (Zirconio) oraz dekoracyjnymi elementami z drewna jabłoni indyjskiej. Co ciekawe, poza zbiornikiem wody, kryje się w niej także tajemne przejście, ale faktura kamienia doskonale maskuje ukryte drzwi. Sypialnia znajduje się na piętrze, stąd we wnętrzu sufitowe skosy. Przestrzeń pod nimi została wykorzystana na specjalnie zaprojektowane meble. Proste w formie, wykonane z drewna jabłoni indyjskiej szafeczki, ustawiono symetrycznie pod najniższą ścianą. Między nimi znalazło się też miejsce dla toaletki. Ten na pozór zwyczajny mebel kryje niezwyczajne rozwiązanie: znajdujące się za nim lustro można przesuwać na specjalnych szynach (Komandor). Po odsunięciu na bok, odsłania sprytną wnękę na drobiazgi i kosmetyki.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH