Złote lampki nocne stanowią ozdobę niewielkiej sypialni. Proj. Agnieszka Hajdas - Obajtek. Fot.Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Złote lampki nocne stanowią ozdobę niewielkiej sypialni. Proj. Agnieszka Hajdas - Obajtek. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
09 cze 2014 10:58

Minimalistyczna sypialnia: duet czerni i bieli

W tej sypialni króluje biel zestawiona z wyrazistą czernią. We wnętrzu udało utrzymać się równowagę między kontrastującymi barwami oraz połączyć je z minimalistycznymi formami.

Uwagę po wejściu do sypialni przyciąga czarne, tapicerowane łóżko. Dumnie prezentuje się w towarzystwie czarnych szafek nocnych oraz wysokiego zagłówka. W niewielkiej sypialni została utrzymana równowaga między białymi i czarnymi elementami. Mimo, że sypialnia ma mały metraż, wyjątkowo dobrze prezentuje się tutaj czarne łóżko, rzadko stosowane w małych pomieszczeniach. Czerń łóżka oraz zagłówka została zbalansowana przez wiele białych elementów: dywan, drzwi, ściany.

W sypialni, projektantka Agnieszka Hajdas – Obajtek zadbała również o właściwy dobór oświetlenia. Poza ogólnymi źródłami świtała, znajdziemy tu subtelnie podświetlone elementy: wnęka w suficie podwieszanym oraz wezgłowie. Dzięki temu, do sypialni zostało wprowadzone nastrojowe, delikatne światło. Na stolikach nocnych znajdują się lampki w złotym kolorze, które dodają wnętrzu elegancji.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH