Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W sypialni zachowano równowagę między bielą, bardzo delikatną szarością i czernią. W monochromatycznym wnętrzu panuje spokojna, harmonijna atmosfera. Proj. Agnieszka Burzykowska-Walkosz - Studio Formy. Fot. Bartosz Jarosz.

W sypialni zachowano równowagę między bielą, bardzo delikatną szarością i czernią. W monochromatycznym wnętrzu panuje spokojna, harmonijna atmosfera.  Proj. Agnieszka Burzykowska-Walkosz - Studio Formy. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 18 wrz 2014 11:54 (aktualizacja: 22 wrz 2014 09:06)

Nowoczesna aranżacja: czarno- biała sypialnia

Konsekwentne wprowadzenie biel i czerni w odpowiednich proporcjach to udany przepis na każde wnętrze. W tej sypialni klasyczne zestawienie barw ocieplono delikatną szarością, a niewielką przestrzeń powiększono za pomocą lustrzanych tafli.

Sypialnia została urządzona w nowoczesnym stylu. Odważne zestawie klasycznej biel i czerni wprowadza do wnętrza kolorystyczny rygor, który ociepla podłoga o ciepłej barwie oraz szare, spokojne ściany. Czerń, bardzo ostrożnie stosowana na ścianach, zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, tutaj sprawdza się doskonale.

We wnętrzu panuje oszczędny i zarazem lekko buduarowy klimat. Modne zestawienie barw połączono z wzorzystą tapetą oraz dekoracyjnym, lekkim oświetleniem. Wiszące lampy umieszczono po obu stronach łóżka. Dzięki lustrzanej tafli umieszczonej na całej wysokości i szerokości ściany sypialnia zyskuje przestronność. Wysokie lustra umieszczono także na przesuwnych drzwiach za którymi ukryto pojemną zabudowę. Wnętrze jest urządzone bardzo spójnie, harmonijne, zaprasza do odpoczynku. 

PROJEKTANT

Agnieszka Burzykowska-Walkosz

Studio Formy

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA