W sypialni zachowano równowagę między bielą, bardzo delikatną szarością i czernią. W monochromatycznym wnętrzu panuje spokojna, harmonijna atmosfera.  Proj. Agnieszka Burzykowska-Walkosz - Studio Formy. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

W sypialni zachowano równowagę między bielą, bardzo delikatną szarością i czernią. W monochromatycznym wnętrzu panuje spokojna, harmonijna atmosfera. Proj. Agnieszka Burzykowska-Walkosz - Studio Formy. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
18 wrz 2014 11:54

Nowoczesna aranżacja: czarno- biała sypialnia

Konsekwentne wprowadzenie biel i czerni w odpowiednich proporcjach to udany przepis na każde wnętrze. W tej sypialni klasyczne zestawienie barw ocieplono delikatną szarością, a niewielką przestrzeń powiększono za pomocą lustrzanych tafli.

Sypialnia została urządzona w nowoczesnym stylu. Odważne zestawie klasycznej biel i czerni wprowadza do wnętrza kolorystyczny rygor, który ociepla podłoga o ciepłej barwie oraz szare, spokojne ściany. Czerń, bardzo ostrożnie stosowana na ścianach, zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, tutaj sprawdza się doskonale.

We wnętrzu panuje oszczędny i zarazem lekko buduarowy klimat. Modne zestawienie barw połączono z wzorzystą tapetą oraz dekoracyjnym, lekkim oświetleniem. Wiszące lampy umieszczono po obu stronach łóżka. Dzięki lustrzanej tafli umieszczonej na całej wysokości i szerokości ściany sypialnia zyskuje przestronność. Wysokie lustra umieszczono także na przesuwnych drzwiach za którymi ukryto pojemną zabudowę. Wnętrze jest urządzone bardzo spójnie, harmonijne, zaprasza do odpoczynku. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH