Na ścianie za łóżkiem umieszczono betonowe płyty, które dodają wnętrzu industrialnego charakteru. Proj. Agnieszka Ludwinowska. Fot.Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Na ścianie za łóżkiem umieszczono betonowe płyty, które dodają wnętrzu industrialnego charakteru. Proj. Agnieszka Ludwinowska. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
22 sie 2014 09:44

Nowoczesna aranżacja sypialni: beton i drewno

Przestronna sypialnia została urządzona w minimalistycznym stylu. W odpowiednich proporcjach połączono biel, drewno oraz szarość betonu.

W sypialni połączono trzy ponadczasowe barwy: biel, szarość oraz ciepłe odcienie drewna. Kolory i faktury zestawiono w wyważonych proporcjach, dzięki czemu razem tworzą spójną i harmonijną przestrzeń. Sypialnia została urządzona w minimalistycznym stylu. Szare, tapicerowane łózko dobrze prezentuje się na tle betonowej ściany, która wprowadza industrialny charakter do sypialni. Wnętrze jest dobrze oświetlone. Białe ściany dodatkowo, optycznie powiększają przestrzeń.

Sypialnię połączono z łazienką oraz funkcjonalnie zaprojektowaną garderobą. Kolorystka łazienki nawiązuje do barw użytych w sypialni. Obok drzwi znajduje się przestronny prysznic, pod lustrzaną taflą umieszczono dwie umywalki. W garderobie obok sypialni znajdziemy wiele półek, szuflad, miejsca na wieszaki. Wszystko ma swoje miejsce, dzięki czemu łatwiej zachować porządek.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH