Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Na ścianie za łóżkiem umieszczono betonowe płyty, które dodają wnętrzu industrialnego charakteru. Proj. Agnieszka Ludwinowska. Fot.Bartosz Jarosz.

Na ścianie za łóżkiem umieszczono betonowe płyty, które dodają wnętrzu industrialnego charakteru. Proj. Agnieszka Ludwinowska. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 22 sie 2014 09:44 (aktualizacja: 31 sie 2014 16:57)

Nowoczesna aranżacja sypialni: beton i drewno

Przestronna sypialnia została urządzona w minimalistycznym stylu. W odpowiednich proporcjach połączono biel, drewno oraz szarość betonu.

W sypialni połączono trzy ponadczasowe barwy: biel, szarość oraz ciepłe odcienie drewna. Kolory i faktury zestawiono w wyważonych proporcjach, dzięki czemu razem tworzą spójną i harmonijną przestrzeń. Sypialnia została urządzona w minimalistycznym stylu. Szare, tapicerowane łózko dobrze prezentuje się na tle betonowej ściany, która wprowadza industrialny charakter do sypialni. Wnętrze jest dobrze oświetlone. Białe ściany dodatkowo, optycznie powiększają przestrzeń.

Sypialnię połączono z łazienką oraz funkcjonalnie zaprojektowaną garderobą. Kolorystka łazienki nawiązuje do barw użytych w sypialni. Obok drzwi znajduje się przestronny prysznic, pod lustrzaną taflą umieszczono dwie umywalki. W garderobie obok sypialni znajdziemy wiele półek, szuflad, miejsca na wieszaki. Wszystko ma swoje miejsce, dzięki czemu łatwiej zachować porządek.

PROJEKTANT

Agnieszka Ludwinowska

Aguzzi Studio

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA