Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W sypialni szarość łączy się z bielą, a czerwień jest tylko dodatkiem. Wyposażenie: łóżko i garderoba wykonane na zamówienie / kinkiety Tolomeo, Artemide. Fot. Bartosz Jarosz.

W sypialni szarość łączy się z bielą, a czerwień jest tylko dodatkiem. Wyposażenie: łóżko i garderoba wykonane na zamówienie / kinkiety Tolomeo, Artemide. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 02 cze 2014 11:30 (aktualizacja: 03 cze 2014 08:03)

Nowoczesna sypialnia w bieli, szarościach i czerwieni

Rzadko spotykana w sypialni intensywna czerwień, tu sprawdza się znakomicie. W połączeniu z bielą i szarością oraz prostymi formami tworzy wyjątkową, energetyczną i funkcjonalną przestrzeń.

Sypialnia nie odbiega kolorystycznie od reszty pomieszczeń. Wszystkie wnętrza w mieszkaniu utrzymane są w bieli i szarości połączonej z wyrazistą czerwienią. Zestawienie trzech kolorów z prostymi formami pozwoliło na stworzenie funkcjonalnej, minimalistycznej sypialni.

We wnętrzu główną rolę gra kolor. Biel przeplata się z szarością tworząc idealne tło dla czerwieni, która przyciąga wzrok. Projektantce Izie Szewc udało zachować się odpowiednie proporcje między trzema kolorami. Intensywna barwa w sypialni, miejscu stworzonym do odpoczynku, nie rozprasza i nie przytłacza. Czerwień znajdziemy na tkaninach – narzucie, zasłonach oraz lekkich półkach umieszczonych po obu stronach łóżka,które z powodzeniem zastępują stoliki nocne.

Szare, tapicerowane łóżko z wysokim zagłówkiem stanowi praktyczne rozwiązanie, które dodaje sypialni przytulności. Nad zagłówkiem znajdują się lampki nocne, których światło możemy skierować w dowolnym kierunku. Dodatkowe oświetlenie stanowi stojąca lampa nocna o ponadczasowej formie oraz białe i czerwone, kierunkowe lampki sufitowe. W sypialni zadbano również o pojemną garderobę. Umieszczona na całej długości ściany zabudowa, ukryta za szarymi, matowymi frontami gwarantuje porządek.

 

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA