Proj.Nasciturus Design. Fot.Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Proj.Nasciturus Design. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
18 marz 2014 05:08

Nowoczesna sypialnia w drewnie

Połączenie naturalnych materiałów z nowoczesnym stylem, wszystko w wyważonych proporcjach to recepta na ponadczosowe wnętrze.

Projektantki z pracowni Nasciturus Design połączyły funkcjonalność i estetykę tworząc wyjątkową sypialnię. Duża ilość drewna znakomicie komponuje się ze stonowanymi kolorami oraz jasnymi tkaninami, całość przełamano czarnymi akcentami. Główną rolę gra drewno oraz jego wyrazisty, naturalny rysunek. Sypialnia jest jest bardzo przytulna, stworzona do odpoczynku, wszystko harmonijnie ze sobą współgra.

Ściana za łóżkiem stanowi ważny punkt każdej sypialni. W tej aranżacji najważniejszym elementem jest zagłówek, który sięga aż do sufitu. Elegancki, łatwy do utrzymania w czystości, jest bardzo funkcjonalny, możemy o niego swobonie opierać poduszki. Drewno harmonijnie łączy się z beżami, delikatnymi zasłonami.

Stylowe, czarne akcenty ożywiają wnętrze. Nad łózkiem znajdziemy minimalistyczne kinkiety, w rogu lampę podłogową z seri AJ projektu A.Jacobsena. Wyrazisty, wygodny fotel Coconut G.Nelsona dodaje wnętrzu klasy i uroku. Biały grzejnik o prostej formie, znajdujący się przy drzwiach dyskretnie wtapia się w ścianę, nie zaburza spokojnej kompozycji. Ważnym elementem w sypialni jest oświetlenie, które tutaj zostało tak zaprojektowane, aby dostosować je do indywidualnych potrzeb. Znajdziemy tu nastrojowe podświetlenie sufitu oraz łóżka, wcześniej wspomnianą stojącą lampę oraz kinkiety.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH