Nowoczesne, eleganckie łóżko ustawiono na środku sypialni. Rolę zagłówka pełni pikowana ściana, do połowy tapicerowana czarną, miękką tkaniną. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Nowoczesne, eleganckie łóżko ustawiono na środku sypialni. Rolę zagłówka pełni pikowana ściana, do połowy tapicerowana czarną, miękką tkaniną. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
06 maj 2015 11:26

Nowoczesna sypialnia. Wnętrze z łazienką i garderobą

Chociaż sypialnię zdominował klasyczny, czarno-biały duet, jest ona bardzo nowoczesna i funkcjonalna. Komfort podnosi łazienka i duża garderoba, sąsiadujące z pomieszczeniem.

Przestrzeń na poddaszu kompleksowo zaspokaja potrzeby gospodarzy. Urządzono tam nowoczesną sypialnię z dużą garderobą oraz łazienkę, zarezerwowaną wyłącznie dla pani i pana domu.

Chociaż sypialnia nie należy do dużych, to jednak jest bardzo funkcjonalna. W centralnym jej miejscu ustawiono nowoczesne, eleganckie łóżko. Rolę zagłówka pełni pikowana ściana, do połowy tapicerowana czarną, miękką tkaniną. Górną część ściany wykorzystano natomiast do stworzenia minimalistycznej zabudowy z białymi frontami lakierowanymi na wysoki połysk. Z tego samego materiału wykonano też stoliki nocne w formie sześcianów oraz konsolę o ultranowoczesnej formie, która wraz z lustrem pełni rolę toaletki. W ten sposób praktycznie zagospodarowano ścianę pod skosem.

Ważną częścią sypialnego wnętrza jest garderoba, wyposażona w obszerny regał z szufladami oraz otwarta szafa. Pomiędzy ustawionymi równolegle meblami zamontowano lustro, niezwykle pomocne w tworzeniu stylizacji.

Strefę gospodarzy uzupełnia czarno-biała łazienka, utrzymana w tej samej stylistyce co sypialnia. Wyposażona w prysznic i wannę stwarza warunki zarówno do długiej, relaksującej kąpieli przed snem oraz umożliwia szybkie odświeżenie o poranku.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH