Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Nowoczesne, eleganckie łóżko ustawiono na środku sypialni. Rolę zagłówka pełni pikowana ściana, do połowy tapicerowana czarną, miękką tkaniną. Fot. Bartosz Jarosz.

Nowoczesne, eleganckie łóżko ustawiono na środku sypialni. Rolę zagłówka pełni pikowana ściana, do połowy tapicerowana czarną, miękką tkaniną. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 06 maj 2015 11:26 (aktualizacja: 07 maj 2015 09:23)

Nowoczesna sypialnia. Wnętrze z łazienką i garderobą

Chociaż sypialnię zdominował klasyczny, czarno-biały duet, jest ona bardzo nowoczesna i funkcjonalna. Komfort podnosi łazienka i duża garderoba, sąsiadujące z pomieszczeniem.

Przestrzeń na poddaszu kompleksowo zaspokaja potrzeby gospodarzy. Urządzono tam nowoczesną sypialnię z dużą garderobą oraz łazienkę, zarezerwowaną wyłącznie dla pani i pana domu.

Chociaż sypialnia nie należy do dużych, to jednak jest bardzo funkcjonalna. W centralnym jej miejscu ustawiono nowoczesne, eleganckie łóżko. Rolę zagłówka pełni pikowana ściana, do połowy tapicerowana czarną, miękką tkaniną. Górną część ściany wykorzystano natomiast do stworzenia minimalistycznej zabudowy z białymi frontami lakierowanymi na wysoki połysk. Z tego samego materiału wykonano też stoliki nocne w formie sześcianów oraz konsolę o ultranowoczesnej formie, która wraz z lustrem pełni rolę toaletki. W ten sposób praktycznie zagospodarowano ścianę pod skosem.

Ważną częścią sypialnego wnętrza jest garderoba, wyposażona w obszerny regał z szufladami oraz otwarta szafa. Pomiędzy ustawionymi równolegle meblami zamontowano lustro, niezwykle pomocne w tworzeniu stylizacji.

Strefę gospodarzy uzupełnia czarno-biała łazienka, utrzymana w tej samej stylistyce co sypialnia. Wyposażona w prysznic i wannę stwarza warunki zarówno do długiej, relaksującej kąpieli przed snem oraz umożliwia szybkie odświeżenie o poranku.

PROJEKTANT

Dominik Respondek

Otwarte Studio SZTUKA

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA