Białe, wiszące lampy,oryginalne stoliki nocne, portrety nad łóżkiem stanowią ciekawą dekorację sypialni. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Białe, wiszące lampy,oryginalne stoliki nocne, portrety nad łóżkiem stanowią ciekawą dekorację sypialni. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
05 marz 2014 05:13

Nowoczesna sypialnia z charakterem: tapicerowane łóżko

Wnętrze utrzymane jest w stonowanej kolorystyce. Klasyczną tonację beży i szarości ożywiono ciekawymi dodatkami, które dodają sypialni charakteru.

Zabawne portrety nad łóżkiem, dwa różne stoliki nocne o przewrotnej formie, intrygujące, białe, wiszące lampy. Zgrabne połączenie nietypowych, współczesnych dodatków ze spokojną kolorystyką to sposób na niepowtarzalną sypialnię. Projektantom – Kasi i Michałowi Dudko udało się połączyć  klasykę i nowoczesność tworząc wyjątkowe wnętrze.

Tapicerowane łóżko z wysokim zagłówkiem kontrastuje z jasną ścianą, na której znajduje się tapeta o delikatnym wzorze. Obok łóżka znajduje się szafka i stolik nocny, dwa meble o zupełnie innej formie doskonale do siebie pasują.

W sypialni znajdziemy również pojemną zabudowę. Dzięki białym frontom wtapia się w ścianę, nie zakłócając harmonii panującej we wnętrzu. Na podłodze została położona wykładzina, która dodaje sypialni przytulności, ociepla wnętrze. 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
 • mm, 2017-09-16 13:15:03

  Witam serdecznie,
  projekt super!
  podpowiedzcie proszę, gdzie można znaleźć takie obrazy?
 • gość, 2014-03-10 10:11:14

  obrazy na pierwszej aranżacji po prostu rozśmieszają do łez!

POLECAMY W SERWISACH