Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Białe, wiszące lampy,oryginalne stoliki nocne, portrety nad łóżkiem stanowią ciekawą dekorację sypialni. Fot. Bartosz Jarosz.

Białe, wiszące lampy,oryginalne stoliki nocne, portrety nad łóżkiem stanowią ciekawą dekorację sypialni. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 05 marz 2014 05:13

Nowoczesna sypialnia z charakterem: tapicerowane łóżko

Wnętrze utrzymane jest w stonowanej kolorystyce. Klasyczną tonację beży i szarości ożywiono ciekawymi dodatkami, które dodają sypialni charakteru.

Zabawne portrety nad łóżkiem, dwa różne stoliki nocne o przewrotnej formie, intrygujące, białe, wiszące lampy. Zgrabne połączenie nietypowych, współczesnych dodatków ze spokojną kolorystyką to sposób na niepowtarzalną sypialnię. Projektantom – Kasi i Michałowi Dudko udało się połączyć  klasykę i nowoczesność tworząc wyjątkowe wnętrze.

Tapicerowane łóżko z wysokim zagłówkiem kontrastuje z jasną ścianą, na której znajduje się tapeta o delikatnym wzorze. Obok łóżka znajduje się szafka i stolik nocny, dwa meble o zupełnie innej formie doskonale do siebie pasują.

W sypialni znajdziemy również pojemną zabudowę. Dzięki białym frontom wtapia się w ścianę, nie zakłócając harmonii panującej we wnętrzu. Na podłodze została położona wykładzina, która dodaje sypialni przytulności, ociepla wnętrze. 

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA