Ubrania zostały umieszczone w stylowych, pozbawionych frontów szafach. Wysokie lustra i żyrandol specjalnie zaprojektowano i wykuto ze stali. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Ubrania zostały umieszczone w stylowych, pozbawionych frontów szafach. Wysokie lustra i żyrandol specjalnie zaprojektowano i wykuto ze stali. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
13 maj 2009 09:52

O takiej garderobie marzy każda kobieta...

Przeznaczona do przechowywania odzieży, ubierania się i czesania. Praktyczna, bo można w niej uprasować rzeczy oraz schować walizki. I ekskluzywna, bo posłuży także jako miejsce towarzyskich spotkań i pogaduszek. Garderoba z prawdziwego zdarzenia.

O dużym, oddzielnym, wygodnie urządzonym pokoju garderobianym marzy chyba każda kobieta. Prezentowane wnętrze, pomyślane trochę jako „ekspozycja eleganckiego, włoskiego butiku”, robi naprawdę wielkie wrażenie. Można tu godzinami przymierzać stroje, w przerwach odpoczywając na obitej pluszem kanapie, popijając kawę i przeglądając czasopisma.

Dla niej i dla niego

Wnętrze wydaje się typowo kobiece, ale z garderoby korzysta małżeństwo, dlatego została ona podzielona na część męską i żeńską. W każdej z nich znalazły się oryginalne, pozbawione frontów szafy, w których umieszczono ubrania. Uprasowane i posortowane według wybranego klucza rzeczy (ubrania, kapelusze, buty i bielizna), w każdej chwili są gotowe do nałożenia.

Zaczęło się do koloru pomarańczy

Punktem wyjścia do stworzenia aranżacji garderoby, był dość nietypowy kolor – pomarańczowy. Taką barwę mają wszystkie garderobiane szafy oraz ciężkie zasłony, zawieszone w wysokich oknach. Pomarańcz świetnie zagrał we wnętrzu, zwłaszcza w połączeniu z efektownymi, zielonymi i białymi meblami.

Podłogę wyłożono tu ciemnymi, drewnianymi deskami, pokrytymi z wierzchu elegancką, lśniącą warstwą.

Pełna światła

Dzienne światło oraz dobrą cyrkulację powietrza, dzięki czemu ubrania są świeże i nie grozi im zapach stęchlizny, zapewnia duża ilość okien. Zainstalowano w nich praktyczne rolety i ozdobne, suto marszczone zasłony. Wysokie lustra i żyrandol zostały specjalnie do tego wnętrza zaprojektowane, a potem wykute przez metaloplastyka ze stali.

Garderobie dodają też uroku stylowe dodatki: dekoracyjny minimanekin oraz ozdobne pudełka na biżuterię i haftowane chusteczki.

WASZE KOMENTARZE (5)

DODAJ KOMENTARZ
 • taka jedna, 2011-07-06 15:38:40

  Strasznie ciężko i jednolicie. Przestrzeń byłaby znacznie większa i przestronniejsza, gdyby nie te graty. Wystrój dla starszych pań ;) Choć ta zielona wysoka komoda jest genialna :)
 • Agrafka, 2009-11-06 11:21:40

  Mi się nie bardzo podoba.. wolę coś nowoczesnego, bardziej 'przejrzystego' np.

  Coś jak słynna garderoba z Sex and the city ;)
 • Gość, 2009-06-19 08:50:35

  CHCECIE ZMIENIĆ SWOJĄ SYPIALNIĘ?

  ,Wygraj_sypialnie_z_Woodways,,sypialnie
 • rudypies, 2009-06-04 14:57:03

  bardzo kobieca, urządzona ze smakiem
 • Marina7, 2009-05-19 14:15:17

  tak pieknej garderoby chyba nigdy nie widzialam, bylam pewna ze to sklepowa ekspozycja ! :OOO

POLECAMY W SERWISACH