Ścianę za łóżkiem wykończono kremową tapetą z eleganckim wzorem. Perłowy połysk sprawia, że wnętrze nabiera luksusowego szyku. Projekt: Karolina Łuczyńska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Ścianę za łóżkiem wykończono kremową tapetą z eleganckim wzorem. Perłowy połysk sprawia, że wnętrze nabiera luksusowego szyku. Projekt: Karolina Łuczyńska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
24 cze 2015 14:27

Piękna sypialnia na poddaszu. Gotowy projekt wnętrza z garderobą

Wnętrze skąpane w beżach i kremach przypomina królewską sypialnię. Urzeka wyrafinowanym stylem i romantycznymi zdobieniami.

Przestrzeń na poddaszu to idealne miejsce, by urządzić tam przestronną sypialnię z garderobą. Aby wprowadzić do wnętrza klimat sprzyjający wypoczynkowi, zaprojektowano je w ciepłej kolorystyce, bazującej na przytulnych beżach i kremach. Nie oznacza to jednak, że jest ono nudne i bez wyrazu. Wręcz przeciwnie – ma indywidualny, romantyczny charakter. A wszystko za sprawą licznych zdobień.

Stylizowane meble, żakardowe tkaniny czy gustowne bibeloty wzbogacają wystrój jasnego wnętrza i kreują jego wyrafinowany styl. Dużą rolę odgrywa elegancka tapeta z perłowym wzorem. Wykończono nią ścianę za łóżkiem, wskazując tym samym, że jest to najważniejsza część sypialni. Uroku dodaje lukarna, przez którą co rano, dyskretnie wkradają się pierwsze promienie słońca.

Na przeciwległym końcu sypialni, zorganizowano strefę przeznaczoną wyłącznie dla pani domu. Przy ścianie ze skosem ustawiono elegancką toaletkę z okrągłym lustrem. Wygodną pozycję zapewnia elegancki fotel. Taki sam mebel stoli przy lukarnie. Dzięki temu, w dzień wolny od pracy można czytać ulubioną książkę w blasku naturalnego światła.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Aga, 2016-02-05 12:44:41

    Gdzie mogę kupić taką tapetę? szukam w internecie ale nie mogę nic podobnego znaleźć a ta jest taka ładna !

POLECAMY W SERWISACH