Płytki w sypialni, kolekcja Slabs Junoon brown. Fot. Apavisa

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Płytki w sypialni, kolekcja Slabs Junoon brown. Fot. Apavisa
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
09 kwi 2018 11:43

Płytki w sypialni: zobacz 12 ciekawych rozwiązań

Odporne i trwałe płytki ceramiczne to doskonałe rozwiązanie do sypialni, gdzie często stosujemy ogrzewanie podłogowe. Wspaniale prezentują się na podłogach, jak również w roli dekoracji ściany za łóżkiem.

Płytki w sypialni? Czemu nie. Płytki ceramiczne i kamienne są stosowane w sypialniach już od kilku sezonów. Nie tylko jako funkcjonalne wykończenie podłóg, ale również w formie dekoracji ścian.

Płytki ceramiczne i kamień na podłogach oraz ścianach w sypialni goszczą coraz częściej. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i stale rosnącej popularności ogrzewania podłogowego, nierzadko są wybierane przez architektów wnętrz.

Zobacz także: Płytki ceramiczne do kuchni: 20 pięknych kolekcji

Popularnym zabiegiem architektonicznym jest obecnie połączenie sypialni z pokojem kąpielowym. Materiały ceramiczne dobrze sprawdzają się w tego typu wnętrzach. Ponadto modne wzory płytek, w postaci barwnych majolik czy geometrycznych heksagonów, pozwalają wyczarować na podłogach sypialni barwne dywany.

Najmodniejsze aktualnie okładziny z płytek imitują piękne gatunki drewna albo kamień, zwłaszcza łupek, granit i piaskowiec. Łączą przyjazny, ciepły wygląd z doskonałymi parametrami technicznymi i łatwością w pielęgnacji.

Również producenci wychodzą tym trendom naprzeciw i tworzą specjalne kolekcje dedykowane sypialniom. Zobaczcie najnowsze kolekcje i trendy prezentowane na hiszpańskich targach Cevisama 2018 w Walencji.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH