Płytki w sypialni. Kolekcja: Flamant Roble. Fot. Roca

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Płytki w sypialni. Kolekcja: Flamant Roble. Fot. Roca
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
31 marz 2017 09:56

Płytki w sypialni - zobaczcie ciekawe propozycje

Płytki w sypialni? Czemu nie. Płytki ceramiczne i kamienne są stosowane w sypialniach już od kilku sezonów. Nie tylko jako funkcjonalne wykończenie podłóg, ale również w formie dekoracji ścian.

Płytki ceramiczne i kamień na podłogach oraz ścianach w sypialni goszczą coraz częściej. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i stale rosnącej popularności ogrzewania podłogowego, nierzadko są wybierane przez architektów wnętrz.

Popularnym zabiegiem architektonicznym jest obecnie połączenie sypialni z pokojem kąpielowym. Materiały ceramiczne dobrze sprawdzają się w tego typu wnętrzach. Ponadto modne wzory płytek, w postaci barwnych majolik czy geometrycznych heksagonów, pozwalają wyczarować na podłogach sypialni barwne dywany. 

Najmodniejsze aktualnie okładziny z płytek imitują piękne gatunki drewna albo kamień, zwłaszcza łupek, granit i piaskowiec. Łączą przyjazny, ciepły wygląd z doskonałymi parametrami technicznymi i łatwością w pielęgnacji. 

Również producenci wychodzą tym trendom naprzeciw i tworzą specjalne kolekcje dedykowane sypialniom. Zobaczcie najnowsze trendy prosto z hiszpańskich targów Cevisama 2017 w Walencji. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH