Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Czarna, jakby wykuta ze stali rama z dekoracyjnymi zawijasami i złoconymi gałkami, robi wrażenie. Fot. Bartosz Jarosz.

Czarna, jakby wykuta ze stali rama z dekoracyjnymi zawijasami i złoconymi gałkami, robi wrażenie. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 01 kwi 2008 00:00 (aktualizacja: 09 sty 2014 08:15)

Po prostu śnieżnobiała

Jasna, świeża, przestronna – takie skojarzenia pojawiają się w chwilę po przekroczeniu progu sypialni. Aż się chce odetchnąć pełną piersią!

Takie wrażenie to przede wszystkim zasługa bardzo oszczędnej, konsekwentnej kolorystyki. Wszechobecna jest tu biel, która jednak ma zdecydowanie ciepły charakter, a nie chłodno-laboratoryjny, co było świadomym wyborem gospodarzy. Białe są ściany i sufit, biała – pościel, zasłony w oknie, a nawet dywan, który ma odcień nieco przykurzonej bieli. Na takim tle zostały wprowadzone wyraziste, czarne, wręcz graficzne elementy: karnisz w oknie, łóżko z czarną ramą czy czarne abażury obu lamp. Czarne są również ramki obrazków na ścianie. W ten kontrastowy duet, bardzo nieśmiało „wkrada się” ciepły brąz drewnianych ram okien i parkietu na podłodze, zaś jedynym naprawdę kolorowym elementem, są reprodukcje obrazów Pabla Picassa nad łóżkiem.

Ozdobne, sprowadzone aż z Hiszpanii łóżko, to bardzo smakowita dominanta sypialni. Czarna, jakby wykuta ze stali rama z dekoracyjnymi zawijasami i złoconymi gałkami, robi wrażenie. Do kompletu dobrano oryginalne stoliki nocne na giętych, stalowych nóżkach i ze szklanymi blatami, a także dwie małe lampki oraz efektowny żyrandol z czarnym tiulem i połyskującymi kryształkami.

PROJEKTANT

Piotr Gierałtowski

Gierałtowski & Partnerzy

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA