Sypialnia została skąpana w ciepłych brązach: poczynając od eleganckiego parkietu z drewna wengé, poprzez meble i ścianę za łóżkiem, aż po dobór tkanin. Fot. Marcin Onufryjuk.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Sypialnia została skąpana w ciepłych brązach: poczynając od eleganckiego parkietu z drewna wengé, poprzez meble i ścianę za łóżkiem, aż po dobór tkanin. Fot. Marcin Onufryjuk.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
11 maj 2012 14:00

Południowy żar

Urządzona w ciemnych barwach, nastrojowa sypialnia, przywołuje gorący, zmysłowy klimat Afryki. Temperatura naprawdę wydaje się tu o kilka stopni wyższa, niż w pozostałych częściach domu.

Punktem wyjścia aranżacji wnętrza były, wiszące po obu stronach łóżka, orientalne lampy, do których dobrano pozostałą resztę. Sypialnia została skąpana w ciepłych brązach: poczynając od eleganckiego parkietu z drewna wengé, poprzez meble i ścianę za łóżkiem, aż po dobór tkanin. Z ciemnym tłem skontrastowano jasne łóżko i białe ściany, na których podziwiać można część kolekcjonerskich trofeów pani domu, wśród nich – przywiezione z Etiopii dwa ozdobne krzyże.

Wyróżniające się organicznymi formami meble, to lekki, nowoczesny włoski design (kolekcja Dodge, Pianca). Pięknie harmonizują z nimi, zawieszone nad komodą dwa obrazy Leszka Rózgi: Akt Niebieski i Akt Czerwony. Ten kobiecy, dorodny duet, z założenia jest zestawem nierozłącznym – nie powinno się obu aktów ze sobą rozdzielać.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Monika, 2012-06-08 20:05:47

    świetne kolory. ja mam podobny wystrój. ściany w kolorze "pachnący cynamon" i "herbaciana róża" z Barw natury Śnieżki. dużo kremowych dodatków. jest miło i przytulnie
  • toptrendymeble-pl, 2012-05-18 15:47:32

    niespotykane stoliki nocne :) okrągłe :) całość tez piękna :)

POLECAMY W SERWISACH