Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Trzy faktury na ścianie za wezgłowiem łóżka dobrze ze sobą współgrają. Proj. Agnieszka Hajdas - Obajtek. Fot.Bartosz Jarosz.

Trzy faktury na ścianie za wezgłowiem łóżka dobrze ze sobą współgrają. Proj. Agnieszka Hajdas - Obajtek. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 03 kwi 2014 11:32 (aktualizacja: 07 kwi 2014 08:34)

Ponadczasowa sypialnia: szarość, biel i brąz

Sypialnia utrzymana jest w stonowanych barwach. Jedynym, mocnym akcentem jest czerwony, wygodny fotel, który stał się ozdobą sypialni.

W sypialni zadbano o prawidłowe, strefowe oświetlenie. Znajdziemy tu stojącą lampę, lampki nocne oraz oświetlenie umieszczone w suficie podwieszanym. Wiszące, transparentne lampki nocne stają się prawie niewidoczne, ale doskonale pełnią swoją funkcję. Meble w sypialni mają proste, wręcz minimalistyczne formy, które dobrze ze sobą współgrają. Białe, lakierowane fronty umieszczone na całej długości ściany ukrywają wiele miejsca na przechowywanie. Lakierowana tafla delikatnie odbija światło, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się przestronniejsze. Naprzeciwko łóżka znajdziemy pojemną toaletkę z dużym lustrem umieszczonym  na ścianie. Uwagę przyciąga czerwony, stylowy fotel. Sypialnia jest urządzona spójnie i konsekwentnie.

PROJEKTANT

Agnieszka Hajdas-Obajtek

ArteDizain

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA